To jak najlepiej ustawić to pokrętło z kropkami czerwonymi i niebieskimi, żeby dziłało "neutralnie", tnz żebym sobie mógł jak człowiek sterować temperaturą na panelu?
U mnie kompletna klapa z sterowaniem głosem. Wkułem na pamięć całąinstrukcję, wszystkie komendy i nie mogę tego za chiny odpalić. Domyślam się, że u mnie nie ma tego modułu. Tylko sterowanie guziczkami telefonem. W instrukcji stoi napisane ze trzeba przytrzymać "buźkę" aż zapika i potem wydawać komendy głosem. U mnie po przytrzymaniu buźki zaczyna dzwonic do ostatniego numeru. Pi
Ha, udało mi się znaleźć manuale do bluetooth, sterowania głosem i inne :lol: . http://www.bimmernav.com/bmw_e46_bluetooth_retrofit.html Mam nadzieję, że się komuś przyda
Witam, Ja też mam bluetooth i działa dzięki waszym postom :D Dzieki!! Teraz też zastanawiam się czy mam sterowanie głosem. Jak to uruchomić? Pi
141 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.