-
Zerowanie korekcji, kodowanie wtryskiwaczy
Gładysek Bosch Serwis ma najnowocześniejszy sprzęt ale chyba tylko dla oka.Po wizycie reklamacyjnej u nich auto kopci jak autosan. Mam stracha powierzyć im samochód.http://www.wtryskiwacz.com.pl/wtryskiwacze_pompowtryskiwacze_naprawa_i_regeneracja_wtryskiwaczy_common_rail_bosch_cri_crin.html W zasadzie zastanawiam się nad zmiana samochodu bo do cholery w Krakowie nikt nie potrafi ogarnąć mojego auta!!!Albo druga opcja po prostu mam PECHA :evil:
-
Zerowanie korekcji, kodowanie wtryskiwaczy
Moje całe auto wylądowało na reklamacji wtryskiwaczy.Stwierdzili ,że wtryskiwacze rozjechane, ale winą jest uszkodzony silnik,olej w dolocie,uszkodzony sterownik(nie pokazuje korekcji minusowej) a same wtryski idealne nawet nie wymontowali ponownie(bez nowych kodów).Bosch Gładysek Kraków zrobił z dobrego auta kupę złomu za jedyne 4 tysiaki.Mądry Polak po szkodzie :twisted: Na rozmowie przed regeneracją wtryskiwaczy zapierali się ,że zawsze nadają nowe kody IMA dlatego zdecydowałem się na naprawę u nich.
-
Zerowanie korekcji, kodowanie wtryskiwaczy
Samochód ma nalatane 280tyś przebieg pewny.Już w Niemczech wymienili jeden wtryskiwacz .6 lat w Polsce(100 tyś km) tylko na Vervie praktycznie z jednej stacji i stwierdzili ,że auto jeździło na opale....Przed regeneracją bardzo ciężko odpalało przez ogromne przelewy (100 ml w 1,5 minuty),kopcił.Teraz ma te korekcje jakby za duże,ale przed regeneracją na innym cylindrze były większe wiec to chyba nie problem zużytego cylindra. :?
-
Zerowanie korekcji, kodowanie wtryskiwaczy
Wtryskiwacze były robione przez Bosch-Gładysek w Krakowie.Mają wszystkie maszyny najnowsze...Jeden wtrysk ma korekcje 0,5 drugi do 1,5 dwa minusowe mi komp nie pokazuje....Czyli zgłaszać reklamacje?
-
Zerowanie korekcji, kodowanie wtryskiwaczy
Jak się zakończyła sprawa wtryskiwaczy? Mnie zrobili podobnie tylko ,że w Krakowie w bosch service ,tłumaczyli z 15 min ,że niema potrzeby nadania nowego kodu ima,bla bla bla .Nie wiem jak to ugryź auto jeździ nie najlepiej :cry: Korekcja przekracza na jednym 1,5 niema w ogóle mocy ,silnik pracuje głośno.Kasy na to poszło w cholerę bo niby pełna regeneracja (650zl/wtrysk).
-
Małopolskie
PiM poległ ,szkoda gadać :mad2: Od października serwisowane było u nich auto nic nie zdziałali...
-
Małopolskie
Witam Czy możecie polecić kogoś w Krakowie,kto ogarnia klekota? a konkretnie brak mocy w 320d/150kM :mad2: Kogoś kto się na tym naprawdę zna a nie patrzy tylko na wskazanie inpy.