Koledzy, czy ktoś coś wie na temat tej x5-tki ? Jakieś opinie ? Link: http://otomoto.pl/oferta/bmw-x5-4-8-full-opcja-perfekcyjny-stan-warto-ID4p83IH.html Pozdrawiam
Koledzy, czy ktoś coś wie na temat tej x5-tki ? Jakieś opinie ? Link: http://otomoto.pl/oferta/4-8-full-opcja-perfekcyjny-stan-warto-ID4p83IH.html Pozdrawiam
953 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.