witam serdecznie, ostatnio zauważyłem, że ten kabel wystaje z nadkola i od tamtego czasu zaczęły się problemy z asc i abs-em, czasem się świeciły kontrolki a czasem pustka. ostatnio zaświecił mi się błąd poduszki i hamulca ręcznego, a dzisiaj hamulce działają na ok. 25%. Wiąże te problemy wlaśnie z tym kablem bo obstawiam, że to od czujnika abs. Niestety nie mam dzisiaj możliwości sprawdzenia tego ani na komputerze, ani nie mam warunków do ściągnięcia koła. Ma ktoś jakiś pomysł?