Treść opublikowana przez Oskaar
-
Angel Eyes Rings || SMD LED vs CCFL
Smd, mialem na starym aucie i zaluje ze nie wymontowalem ich do siebie razem ze sprzedażą. W aktualnej mam ccfl i czasami sie zdazy, ze jak jade tylko na nich to ktos mi mrygnie swiatlami zebym wlaczyl swiatla bo sa slabo widoczne w dzien. Wg mnie tutaj nie ma co porownywac :)
-
330cd bicie wału? podczas jazdy na biegu bez dodawania gazu
Za 170 to do wersji <2.5 :( do 3.0 zaczynaja sie od 190 (tanie zamienniki) a oryginały po 300zł :( nie wiem czy też podpora nie bedzie do wymiany bo do niej nie było dostepu żeby sprawdzić :(
-
330cd bicie wału? podczas jazdy na biegu bez dodawania gazu
Byłem u diagnosty wszedl pod auto i stwierdzil do roboty łacznik wału gumowy (przegub), jak go tylko kupie i dam do zamontowania to zdam relacje ;)
-
330cd bicie wału? podczas jazdy na biegu bez dodawania gazu
Czas ma dopiero w pon wiec poki co mały upek, moze ktos wie o ktora podpore chodzi :) dzieki za pomoc
-
330cd bicie wału? podczas jazdy na biegu bez dodawania gazu
Nie bede tego sam robił gdyz nigdy nie mialem kontaktu z mechaniką, dlatego jak oddam auto do mechanika to od razu z czescia a jak on to ma rozebrac i dopiero wtedy zalatwiac czesc to bez auta bede conajmniej 3 dni a takiej mozliwosci u mnie nie ma :(
-
330cd bicie wału? podczas jazdy na biegu bez dodawania gazu
To teraz pytanko o którą podporę chodzi bo jedna jest przy skrzyni a druga przy dyfrze ?
-
330cd bicie wału? podczas jazdy na biegu bez dodawania gazu
Siemka, prosze o pomoc w zlokalizowaniu winowajcy zanim oddam auto do mechanika na wymiane jakiejs czesci zanim nie bede miał pewnosci co do niej :D przy gwaltownym przyspieszaniu na 2gim biegu czuje jakbym na obu kołach z tyłu miał pany oraz dochodzi specyficzne bicie/chrobotanie spod podlokietnika, z czasem pojawiło sie te chrobotanie ale o mniejszej czestotliwosci po puszczeniu gazu na około 1800 obrotach i pozwoleniu aby obroty swobodnie spadaly na 3 lub 4 biegu (na innych nie próbowałem), im nizsze obroty tym glosniejsze chrobotanie, dodatkowo zdarzy sie ze wyraźnie zadrży gałka biegów przy ok. 1500 obrotach - czy to jest podpora ? Jesli tak to ktora bo slyszalem ze sa 2, czy duzo z tym roboty podczas wymiany ? :D dzieki z gory za pomoc :) https://youtu.be/qSxLM7W1tS4 Na filmiku zjezdzam z gorki swobodnie na 3cim biegu i pod sam koniec zaczynam hamować
-
E46 330cd OrientBlau 2004 (SPRZEDAM !!! )
pokaż środek ! konkret sztuka :D
-
4 stacje multimedialne - którà wybrać ? e46
Cześć, wiem że było milion takich tematów ale w żadnym nie ma porównania konkretnie poniższych modeli. Jestem zdecydowany kupić navi do e46, 1500zł to nie mało kasy więc doradźcie mi którą wersje powinienem kupić - zalezy mi na wifi, androidzie, płynności działa, i w miare jakości dźwięku oraz nie bawienia sie w pierdoły przy zakupie typu cło. Nie mam zmieniarki fabrycznie więc nie musze ciągnąc kabla :D http://eonon.com/Car-GPS/Android-Car-GPS/BMW/GA5150F.html http://www.aliexpress.com/item/EuWarehouse-Shipping-1-Din-Quad-Core-1024-600-Car-DVD-GPS-Navigation-Autoradio-For-BMW-E46/32446063073.html http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Cortex-A9-Quad-Core-Android-4-4-2-Car-DVD-for-BMW-E46-M3/32239436385.html?spm=2114.01020208.3.10.OE00h6&ws_ab_test=201556_2,201527_1_71_72_73_74_75,0_0 - 40% przeceny, wiec co to ma czego inne nie mają?? "D http://www.aliexpress.com/item/Capacitive-Pure-Android-4-2-2-Car-DVD-Player-for-3-Series-E46-M3-1998-2006/1791085602.html?spm=2114.01020208.3.11.A8Gntd&ws_ab_test=201556_2,201527_1_71_72_73_74_75,0_0
-
jak wyciągnąć poduszke powietrzna z kierownicy
Czytałem już ten temat, oglądałem pełno filmików i wszędzie była mowa o sprężynce a takowej nie ma, znalazłem filmik gdzie jest pokazane, że trzeba popchać metalowy drucik znajdujący sie bliżej srodka kierownicy do wewnatrz, trzeba w skrocie oprzec srubokret na dobrym drucie i popchac aż poduszka sama wyskoczy. Temat wyczerpany do zamkniecia :)
-
jak wyciągnąć poduszke powietrzna z kierownicy
Od godziny siedze w aucie i próbuje szukać jakiejs sprezynki czy czegos i [BAD], zna ktoś jakiś patent ?
-
E46 Nawigacja - doposażenie, dvd.
Podbijam temat - co na ten moment do 1500 złociszy polecacie ?
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
ten który jest teraz wlany jest lekkim nieporozumieniem jak na ten silnik tak btw? :D jeśli teoretycznie celowałbym w castrola to też 0w40 full synthetic ?
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Cześć ! Jaki olej wybrać? :D Model : E46 330cd Silnik: M57TU Moc: 204km Przebieg: 209tyś (sprawdzałem przebieg na module światał oraz kliknięcia stopu i wychodzi z modułu świateł idealnie tak samo a z kliknięć stopu o 40tys więcej) Styl jazdy: normalny, czasem depne, tak raz na 20km Użytkowanie: 65% miasto 35% trasa Zużycie: na bagnecie ubyło 0,5cm przez 2tys km Instalacja gazowa: nie dotychczas: Mobil Super 2000 10w40 semi-synthetic co polecacie ? auto nie puszcza dymu nawet jak depnę, jednak gdy auto postoi ponad 20h to podczas uruchomienia silnika pojawia się troche białego dymku wraz z przekręceniem kluczyka, po około 15 sekundach jest już ok, dodam, że przez pierwsze 5sekund silnik jakby głośniej pracuje ale obroty nie wahają się ani troche
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Witam Panowie, chcę się Was poradzić jaki mam zakupić olej do auta, którego jestem posiadaczem półtorej miesiąca. Mowa o e46 330cd, aktualny przebieg 209tys, poprzednia wymiana oleju była przy 194tys. Autko na ten moment lata na oleju mobil super 2000 10w40 semi-synthetic. Z tego co zauważyłem przez 2tys km zniknęło na bagnecie około 0,5cm oleju.
-
[e46] 320d sedan m-pakiet by plichton
ile dałeś za navi i gdzie kupowałeś jeśli można wiedzieć? :D działa OBD i sterowanie z kiery ?
-
[E46] Dynavin D99
gdzie kupiłeś i za ile ?
-
ringi smd pomoc jak podłączyć coming/leaving
wystarczy ten biały kabelek wlutować pod lampke podświetlenia nóg pasażera, jak otwierasz samochód/drzwi zapalają się w środku wszystkie światełka i w tym przypadku ringi przy okazji :)
-
Jakie ringi do lamp ksenonowych (Bmw 318i 2003r)
Możesz coś więcej napisać o tym rozwiązaniu ? Ile taki bajer kosztuje i co trzeba jak popodłączać ? Domyślam się, że do zwykłych ringów ccfl nie można "dodać" tej zabawki tylko trzeba zakupić specjalne ringi które mają większą paletę kolorów ? :)
-
E46 330cd wbabv91040pj88653 mysłowice
Oskaar odpowiedział(a) na Oskaar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWizualnie środek do dopieszczenia ale nie ma tragedii, gałka do wymiany skóry do renowacji, zzewnatrz pare rysek ale zero korozji, mechanicznie auto bez zarzutów więc stałem się jego nowym właścicielem. Dzieki za wypowiedzi :)
-
E46 330cd wbabv91040pj88653 mysłowice
Oskaar odpowiedział(a) na Oskaar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW 2011r kupiony w komisie w kaliszu, pod maską znalazłem karteczke z wymiany oleju z 2 listopada 2010roku ze stanem na kartce - 160tys km. Czyli przebieg ... :8) Mógłbym prosić o rozkodowanie VIN po pl ?
-
E46 330cd wbabv91040pj88653 mysłowice
Oskaar opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVIN: wbabv91040pj88653 link do aukcji: http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-3-0d204kmxenonalu17polskorastan-bdb-CID5-IDakR4x.html#677d08ff6a prosiłbym o rozkodowanie vinu po polsku jak można, co widzicie po fotkach ? nie pasuje mi prawy przód i dlaczego w tylnym zderzaku jest miejsce na drugą rurę z prawej strony ?
-
BMW e46 CD 2003 po lifcie Częstochowa WBABV910X0PJ86387
Oskaar odpowiedział(a) na cdezary1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak dzwoniłem i sie pytałem o wcześniejsza historie pojazdu to otrzymałem informacje, że nie wiadomo co sie z autem działo, kilka zdań później otrzymałem info, że auto kupił jej chłopak od znajomego, czyli jednak wiadomo co sie działo z autem ;> przez sam brak karty pojazdu nie wybieram się na oględziny mimo, że mam do częstochowy 30min drogi
-
Bmw e46 320ci WBABD11090PM30292
Oskaar odpowiedział(a) na Oskaar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwiem, że bez oplaconej akcyzy nie zarejestruje autka :) zakladając, że kupilbym auto - mogę umowę spisać z datą np 20 czerwca, 2 tygodnie jeździć na papierach od starego właściciela i dopiero od 20 czerwca wnosić o akcyzę ? bo płaci sie ją do 30 dni i wraz z nią własnie te 500zł opłaty recyklingowej tyle doczytałem, tylko interesuje mnie czy jest ona naliczana w dniu zgłoszenia wniosku akcyzy czy w dniu zapłaty :P
-
BMW e46 CD 2003 po lifcie Częstochowa WBABV910X0PJ86387
Oskaar odpowiedział(a) na cdezary1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto auto ma do roboty dość dużo rzeczy, 2 kontrolki sie świecą z absu i klocków, tuleje do wymiany, nie ma karty pojazdu, ja bym sobie odpuścił, auto było wystawione miesiąc temu za 24tys przez innego właściciela i przebieg jak na diesla... :cool2: