dzięki za pomoc :) a co powiecie o tej tapicerce http://olx.pl/oferta/bmw-e46-coupe-fotele-skora-sportowe-kubelkowe-elektryczne-boczki-CID5-ID7SdId.html#0b760c8033
witam , jestem nowy na forum , więc z góry przepraszam jeżeli wybrałem zły dział . Tak jak temacie mam uszkodzoną tapicerkę i zastanawiam się co z tym fantem zrobić ( kupić tapicerkę , czy fotel oddać do renowacji ) I chciałbym poznać Wasze zdanie , czyli która opcja lepsze. Tapicerka wygląda tak. Z góry dziękuje za pomoc Pozdrawiam Kamil
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.