Witam !!! Chcę się przywitac ponieważ od dziś jestem uzytkownikiem tej stronki a BMW posiadam już mozna powiedziec że od młodych lat bo najpierw rodzice jezdzili a pozniej juz nie było serca go sprzedawać i został do dnia dzisiejszego już w moich rękach. Jest to BMW e-12 z 1976 roku i szczesliwie porusza się po śląskich drogach ale tylko w okresie letnim. Pozdrawiam i mam nadzieje że będe mógł pomuc a także mi pomożecie :-) Do zobaczenia na drodze . ZŁOTY