Witam, Mam następujące pytanie, wpadłem wczoraj na krawężnik. Okazało się, że wgięła się felga, od tego czasu mam stukanie, na moje ucho gdzieś z tyły przy lewym kole. Dźwięk taki jakby jakiś plastik obijał się o coś, na prostej drodze nie słychać, szczególnie na nierównym asfalcie i dziurach. Co sprawdzić, gdzie szukać przyczyny? Czy pogięta felga może być tą przyczyną? Z góry dzięki za pomoc :)