Witam, kupiem e46 318 y silnikiem 1.9 118KM ale jest problem taki że niekiedy podczas wyprzedzania albo nawet normalnej jazdy zaczyna go przy 3 tyś szarpać tzn silnik jak by nie dostawał paliwa i go dławi a zachwile znowu idzie w góre i znowu go zdławi az do 4 tyś. Mechanicy narazie niewiele wiedza. Klapki w kolektorze były by winne czy przepływka czy może przewody paliwowe. Może pompka paliwowa ? Check sie nie świeci. Objawy raczej na ciepłym silniku. Jedzie i go szarpnie i znów jedzie i tak kilka razy az podjeda obroty za 4 tys. Pomożecie ?