Witam jestem nowym posiadaczem e46 wczesniej caly czas na e36 wiec jestem zielony . Mam taki problem wbijam wsteczny daje w lewo kierowajke i jak zaczynam ruszac to wali mi caly tył tak samo jak jade po delikatnych nierównosciach i tez skrecam w lewo to puka mi . Podobny głos to wydaje jakbym nie mial jakiejs gumy od mocowania wydechu ale sprawdzalem i wszystko jest git . Moze ktos mial taka sama sytuacje jezeli tak to prosze o pomoc . Z góry dzieki :)