no ja dalem ponad 9k pol roku temu. Jak bede juz mial decyzje z firmy o przeniesieniu do Polski to bede sie zastanawial co z nia zrobic. Rozumiem ze mozesz byc zainteresowany :wink:
hey To chodzilo wlasnie o moje autko wiec alex ja juz posiadam e46 ktora jezdze w UK ale byc moze bede musial wrocic do polski a szkoda mi go sprzedac za duzo bym pewno stracil jakbym chcial ja sprzedac. dlatego wlasnie zastanawiam sie nad opcja przekladki na lewo i rejestracji auta w polsce. pozdrawiam i dzieki za wszystkie odpowiedzi
12 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.