Siemanko. Chce zabrac sie wraz z moim mechanikiem do kapitalnego remontu w mojej buni i tu do was mam pytanko.Jakie dokładnie wszyskie uszczelki od silnika i gdzie najlepiej je kupic?(uszczelki!!! nie czesci je wiem jakie kupic) Czy są one sprzedawane w jakis zestawach ?Silnik bedzie rozebrany do najmieszej śrubki. Z góry dzieki. E30 coupe 318 1988 102 KM
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.