Witam jestem nowy na forum szukałem podobnego tematu lecz nie znalazłem . A więc mam e 30 po Swap na m50b25 vanos wszystko grało do momentu gdy ostatnio samochód zgasł .. Spalił się sterownik silnika i kawałek wtyczki przyczyna ( wilgoć w sterowniku) Kupiłem wiązkę od m50b20 vanos lecz te silniki jeździły na siemens ie ( moja jednostka to bosch ) Moje pytanie 1. czy da się uruchomić ten silnik na tej wiazce? 2 czy po zamontowaniu wiązki i komputera od m50b20vanos (simens) mój silnik odpali ? Z góry dzięki