Witam 9 marca 2015, poniedziałek, w Krakowie na parkingu CH Bonarka, pod kamerami ukradziono mi czarne BMW Z4, w sumie stare, ale jednak. Zawartość – również, w sumie dwa lata mojej pracy doktorskiej jest tam. Proszę o kontakt celem wykupu lub info co/jak robić, z kim się kontaktować celem odzyskania. Sowicie wynagrodzę. Nie chce problemów, nie mam czasu na bieganie po komisariatach. Jesli ktoś może podrzucić jakieś skuteczne info - odwdzięczę się. mail:
[email protected] Pozdrawiam.