Mam taki problem ostatnio jadąc pierdykło coś mi w podwoziu w tylnej części i auto przestało jechać mianowicie "gazuje a nie jedzie" tylko coś chrupocze z tyłu przy gazowaniu w sumie dzisiaj jak go holowałem to nawet bez gazowania dziwnie chrupało coś z tyłu. Dwumasa i sprzęgło nowe biegi wchodzą elegancko tak jak było ewidentnie słychać że to coś w tyle auto nie dostaje napędu.Co to może być?