Zgadłeś. Nie mam kata tylko pusta puszke a na dodatek dwie rury i wlasnie tu mam problem bo nigdzie nie moge znalezc pasujacego tłumika w miejsce kata :mad2:
siemka wczoraj zakupilem i zamontowalem wydech koncowy dtm do swojej piatki e 34 i mam powazny problem mial grac ciszej a strasznie buczy co nawet mi sie podoba ale po 20 kilometrach zaczyna mnie bolec glowa bo niedosc ze buczy to jeszcze zona mi buczy za uszami. nie mam pojecia czy da sie cos jeszcze zrobic?? jakos go sciszyc?? POMOCY
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.