Gniazdo odkręcałem, wygląda to tak: Muszę jeszcze odkręcić tą osłonę pod kierownica by dostać się do dalszej części kabla zobaczyć czy to jakieś dodatkowe kable czy cała wiązka.
Witam, Po otwarciu osłony z gniazda obd2 wypatrzyłem wystające wolne kable z gniazd, dokładnie 3, a w gnieździe nie ma wolnych pinów skąd mogły by być kable wyrwane. Czy ma ktoś układ tych kabli w gnieździe najlepiej z kolorami, lub jakieś zdjęcie, bym mógł dojść do tego co zostało odcięte i odtworzyć gniazdo.
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.