Treść opublikowana przez tojajestem
-
Zmiana wydechu / tłumika w silniku benzynowym.
Dzięki wielkie, remus fajnie jak spada z obrotów to strzela fajny efekt, ale jednak chyba bede szukal eisieimana.Z tego co widze to na allegro nie ma ani jednej sztuki aktualnie wiec chyba bie bedzie łatwo.
-
Zmiana wydechu / tłumika w silniku benzynowym.
Acha to nie wiedzialem, dzięki.Wiec bede szukal koncowki.Jaka jeszcze polecicie tak do 700-800zl.
-
Ramki chrom na zegary opinia
Puzonn - to juz kwestia gustu, ja bym sie nie odwazyl malować na czerwono gdyż moim zdaniem seria jest ok.
-
Zmiana wydechu / tłumika w silniku benzynowym.
A nie bedzie lepszy efekt jak zaloze cały układ wydechowy z 330ci?Czy moze nie ma sensu przeplacac. Co do tego rm motor to jest na allegro za 2000azl nowy troszke drogo i nie wiem czemu jest napiane ze do 320d. Tak maksimum 1200zl za uzywke moge dac.
-
Zmiana wydechu / tłumika w silniku benzynowym.
Dedykowany czyli jaki? Poza tym nie chce nic modzic za duzo. Na koncowke moge przeznaczyc max 500zl tylko nie chce stracic charakteru r6 tylko chce żeby troszke glosniej mruczal juz od doku, jaki polecicie?
-
Zmiana wydechu / tłumika w silniku benzynowym.
CZESC. Chcialem zamowic cały układ wydechowy z wersji 3.0 ja mam motor 2.2 i jest maly niedosyt gdyż troszke za cicho chodzi a chce zachować charakter r6 wiec chyba z 3.0 to dobry wybor.Nie chce zrobic z tego hondy.Co o tym sądzicie?
-
Ramki chrom na zegary opinia
Na forum duzo osob poleca u użytkownika na allegro didobmw.Sam zamowilem wczoraj wybrałem w macie.
-
e46 dokladka zderzaka przod
Dziekuje bardzo wszystkim za pomoc. Czyli zostaje sieria na razie. Trzeba tylko dystanse jeszcze zalozyc.
-
e46 dokladka zderzaka przod
Co do ringow tez chciałem montowac ale sie wstrzymalem na razie tymbardziej ze z tego co wiem to sa klejone lampy w polifcie.Jedyne co zmienie teraz to ramki aluminiowe na zegary a pozniej sie zobaczy.
-
e46 dokladka zderzaka przod
Kwestia gustu ale moim zdaniem agresywniej by auto wygladalo. Chcociaz tez z jednej strony sie wacham bo seria m pakiet i tak juz wyglada kozak a nie chce robic wiochy zeby to nie wyglądało pozniej jak golf :D Mam przod obnizony o 4-5cm felgach 19 i przy założeniu takiej dokladki mysle ze przód by wyglądał idealnie.Nigdy nie mialem okazji zobaczyć na zywo tej dokladki.
-
e46 dokladka zderzaka przod
Czesc. Posiadam e46 coupe polift w m pakiecie i potrzebuje dokładke zderzaka do tego.Co sadzicie o tym jezeli chodzi o jakość wykonania. http://allegro.pl/e46-m-pakiet-m-technik-dokladki-flaps-tfb-tuning-i5581348675.html I czy jest tez jakas dokładka na tyl?
-
BMW E46 320CI wbabn11040jv54731 2002r
tojajestem odpowiedział(a) na tojajestem temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie w tym problem że to auto dla kumpla, ja mu swoje powiedziałem ale on dalej jest przekonany że ja nie mam racji, a nie chcę żeby jechał bo on jak pojedzie zobaczy dobre felgi i że jest gleba to od razu się napali i już będzie finito, dlatego jak pokaże mu że nie tylko ja mam taką opinie na temat tego auto ale też inne osoby to mieni zdanie, sam tak powiedział więc założyłem ten temat.Trochę wszystko pokręcone takie. :D
-
BMW E46 320CI wbabn11040jv54731 2002r
tojajestem opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Kumpel się napalił i chce jechać po ten samochód tyle, że ma dość daleko. Pierwsze co rok produkcji jest to początek 2002 czy przed liftem a jak widać przód jest po lifcie( wnioskuje z tego że był po dość mocnym dzwonie i założony cały przód z polifta), ale dziwne jest to że z tyłu ma też założone lampy led, więc albo ktoś się bawił w tuning albo autko jest składane z 2 :) Drugie co zderzaki m pakiet mimo że to nie jest oryg. m pakiet (kierownica zwykła i podsufitka też co ustaliłem po rozmowie ze sprzedającym) i lusterka też inne. Zawieszenie - dość nisko siedzi (Sprzedający twierdzi, że samochód posiada gwintowane zawieszenie ale nie wie jakiej firmy) Brak książki serwisowej. Ze zdjęć wnioskuje że słabo jest spasowana maska, progi i odcienie inne są, chyba że mi się wydaje. Link do aukcji: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6y6Qo3.html Proszę o wasze opinie i jeżeli ktoś wie to proszę napisać jak długo samochód już czasu wisi na otomoto.