Witam. Mam problem z wyborem głośników do półki tylnej e36 compact, wybrałem trzy komplety które mnie najbardziej interesują: http://allegro.pl/powerbass-2xl-6902-200w-totalna-wyprzedaz-60-i4951102481.html , http://allegro.pl/boschmann-potezne-glosniki-6x9-3-drozne-900w-b706-i5198059122.html , http://allegro.pl/powerbass-l-7105x-glosniki-7x10cala-essa-najtaniej-i4864173178.html jak myślicie stosunek ceny do jakości, który zestaw byłby najlepszy z tych? w niedalekiej przyszłości planuję kupić też wzmacniacz. Pozdrawiam.