Podbijam, u mnie również przy temperaturach w okolicy zera krótkie odcinki po mieście (3-5km) dają spalanie ponad 13l wg wskazania komputera przy spokojnej jeździe (średnie spalanie mierzone na dystansie ponad 100km). Oprócz tego występuje falowanie obrotów również na ciepłym silniku. Czy ktoś borykał się z takimi problemami?
14 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.