Witam. Mam problem posiadam koła 19'' z et 35, chciałem je założyć do bmw e 60, gdzie powinno być et 20. Oczywiście tył udało się założyć (ale schowało się koło troche w nadkole) jednak przodu już sie nie da założyć bo zahacza o amortyzator. Proszę mi powiedzieć czy warto zakładać dystans ? ile by musiał mieć ? Słyszałem opinie, ze będzie się źle jeździć? Proszę mi podpowiedzieć czy ma to sens ? Dziękuje za odpowiedzi.