Witam! mam problem tak jak w temacie z brakiem podświetlenia nawiewu w e36 compact. Dodam, że zegarek i podgrzewanie tylnej szyby święcą a jeśli chodzi o sam nawiew to działa tak jak powinien. Zdjęcie z neta ale mam dokładnie taki sam http://zapodaj.net/4fc257efc042a.jpg.html Podświetlenie nie działa odkąd nabyłem auto a strasznie mnie to denerwuje w nocy. Może ktoś wie który bezpiecznik odpowiada za to albo podzieli się informacją jak zdemontować sam panel i na co zwrócić uwagę, co wymienić. z góry dzięki. Pozdrawiam!