Super, dzięki za podesłanie linków z opisem demontażu zamka. Jak tylko znajdę chwilę to pogrzebie przy zamku. Co do bezpieczników, to już do nich dotarłem, ale żadnego opisu nie udało mi się odnaleźć. Nie chce też po kolei wyciągać każdego z nich by je sprawdzić, bo nie chciałbym czegoś sknocić, dlatego też prosiłbym jeszcze o podesłanie jakiegoś schematu lub zdjęcia z dokładną lokalizacją tego bezpiecznika. Pozdrawiam, Grzegorz