Skocz do zawartości

E60 Bez Nawigacji


ractime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Mam dwa pytania. Posiadam BMW E60 ale niestety nie mam nawigacji i bluetooth tylko zwykłe CD i tu własnie pytanie czy jest możliwość zamiany tego CD na NAVI np. Businnes ponieważ słyszałem , że wystarczy tylko sama zamiana CD na NAVI i wszystko powinno działać i drugie pytanie czy jest opcja dołożenia bluetooth i ile to wszystko może kosztować.

Pozdrawiam

Ractime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że potrzebna by ci była cała wiązka kabli która idzie do choćby anteny i głośnika komunikatów. To nie jest plug & play. Popatrz na allegro czy Ebay może ktoś sprzedaje pełen komplet okablowania i nawi i wyświetlacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podjechać do salonu podać VIN a oni sprawdzą czy jest szansa na okablowanie pod NAVI. Albo podjechać do ogarniętego mechanika, najlepiej specjalizującego się w BMW i niech sprawdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zgodzę się z tym ,że w szystko jest w E60 oprócz GPS, u mnie np.nie ma adaptera bluetooth który jest w bagażniku po lewej stronie w bagażniku oraz całej wiązki kabli do bluetootha i nie ma Navi tylko jest CD i to co mi powiedzieli w serwisie to mógł bym wymienić CD na Navi business tańszym kosztem czyli wymiana CD na Navi business oraz antena do Navi podobno na tej starej też by chodziło ale może uciekać sygnał , a jeżeli chodzi o dołożenie Navi Profesional oraz bluetooth na częściach używanych powiedzieli mi w serwisie około 7000,00 PLN (właśnie wtedy ogarnął mnie śmiech podziękowałem za info i czym prędzej wyszedłem z serwisu). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

nie chcę zaczynać nowego wątku, ale może się coś dowiem w tym.

Mam e61 z nawigacją bussines i kupiłem wyświetlacz oraz napęd dvd do professinal. Chciałbym aby ktoś łopatologicznie mi wytłumaczył jak po kolei to zmienić, łącznie z tym jaką śrubkę odkręcić najpierw aby nic nie uszkodzić. Może już gdzieś jest taka instrukcja obsługi do zmiany. Wiem, że gdzieś muszę podłączyć wentylator, ale pytanie gdzie jak rozbiorę, do którego kabla aby nic się nie stało z elektroniką. A jak nie ma na to pomysłu to może dobrego majstra z okolic Warszawy.

 

Bardzo proszę o pomoc bo szukam i szukam i do tego auta nie mogę nic znaleść.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.