Skocz do zawartości

Lusterko


norbi_1221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Bede sie znów powtzarzał ale dzis zakupiłem lusterko fotochromiczne od BMW 750i i kabel sie ciagną do tylnej szyby a u mnie pod pokrywa szyberdacchu jest kostka do lusterka a w 750i nie było tej kostki wie ktos jak mozna to podłonczyc ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a napisz jakie masz to lusterko czy masz to przed fl czyli to z kostka lub kabelkami w ilości 3szt. i z suwakiem ( jest ono mechanicznie sterowane- automatycznie się opuszcza) czy masz to po lifcie z fotokomórką w szkle , co się automatycznie zaciemnia tu masz przykład http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/20/24/61/1820246183 to starsze jest u góry a to po lifie na dole. W e32 we szystkich po lifcie były kostki podpięte pod lusterko nawet jak było nie fotochromowe ( w lusterku jest czujnik podczerwieni do sterowania pilotem centralnego) W przedliftach nie jestem pewien co było pod szyberdachem. Aby lusterko przedliftowe zadziałało potrzeba: masa , plus po zapłonie, plus po wbiciu wstecznego.

 

Jeszcze jest jedna opcja że masz zwykłe lusterko po fl czyli takie jak to na dole, wystaje z niego kostka ale nie ma diody w szkle w rogu ( często sprzedają takie lusterka na allegro jako fotochromy bo wystają z nich kabelki i wydaje się wszystim że są w prądzie a tak nie jest )

 

Napisz jakie masz z w/w lusterko oraz jaka masz kostkę w aucie ilu pinową 10 czy 3 piny a pomoge ci jak to masz podłączyć.

E32 740i shadowline 93 http://bibainfo.pl/pub/91/193/208/103/2011/07/29/222713/7346/sygnatura.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.