Skocz do zawartości

525i Ogólna wycena


Oley92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Dawid, chodzi o to że mam okazje kupić bmw 525i ben+Lpg za 3 tyś. do zrobienia sprzęgło, szyba, przepływomierz i opłacić zaległe oc 700 zł, i mam takie pytanie czy taka inwestycja opłaci mi się?? Proszę zobaczyć na ten samochód i ocenić samemu.http://moto.allegro.pl/bmw-e36-2-5i-93-gaz-szpera-alu-17-i1827450373.html zależy mi na pilnej odp. z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1700 musisz włożyć na początek (o ile coś przy okazji nie wyjdzie), nie ma zdjęć ze środka auta, przebieg nierealny. Nie ma nic o wypadkowości auta więc zakładam że bity. Kwestia jak i gdzie.

Na przyszłość umieszczaj takie pytania w przeznaczonym do tego dziale :

viewforum.php?f=44

tel. 514.99.46.99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś koszt około 2000tyś.Czyli wyniesie cię 5000tyś,to nie jest dużo jeżeli auto jest w dobrym stanie [zadbane].Tylko licz się z tym że na pewno coś tam jeszcze wyjdzie także koszty mogą być większe.Jak nie masz pojęcia nie znasz się na autach,to jedz z kimś kto ma pojęcie sprawdzi silnik zawieszenie, blachówę.Co byś nie kupił padliny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.