Skocz do zawartości

320d 150km... brak mocy... dde...


jarek525d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nowy problemik z tym niezawodnym compactem... Niby lata wszystko fajnie(zapie***).... ale jak sie nagrzeje to zdarza sie (nie zawsze) ze zapali sie kontrolka dde... i nie ma malec mocy.... nie raz sie nie zapala... i tez nie ma mocy... ale tylko po dłuższym katowaniu... ja osobiscie podejrzewam przepływke... tylko to dde nie daje mi spokoju... co jest grane... moze mial ktos podobny problem ... dzieki z gory za pomoc... 320td 150km 2003r...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kompa podłącz...może podciśnienie któreś,może przepłwka,może turbo,może pompa...przyczyn spadków mocy może być pełno.
...Ciśnij jeśli masz pasję nie stawaj,wsiądź odpal fure w gaz napier...szyby w dół,ryk silnika niech cię niesie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapala ci się DDE to znaczy ze masz problem z ciśnieniem doładowania, albo przeładowuje, albo nie doładowuje. Trzeb podłączyć pod kompa i sprawdzić.

A czy jak zapali ci się błąd to jak wyłączysz silnik i włączysz ponownie to wraca moc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chce odpalić to gruba sprawa, może pompa wysokiego ciśnienia a może sam regulator lub czujniki na szynie CR. Bez komputera to kot w worku. Pompa od CR to parę tysięcy PLN wiec może być mina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak wyżej napisałem autko ostygnie pali... albo jak bedziesz ją meczył to za ktoryms razem tez zapali... a tak jak jej nie katuje to caly czas wszystko dobrze... tak mysle jeszcze sobie bo on założył nowe wtryski i nie wiem czy o tym samym numerze... (używki) jego zagineły jak wysyłał do regeneracji, nawet numeru nie znal i kupil w ciemno:p czy to nie moze miec jakiegos wplywu... na zapalające sie dde...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.