Skocz do zawartości

325i stukanie z tyłu, wszystko wymienione


djsuchy

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego a sprawdzałeś śruby mocujące wózek??? te 4 po środku? Czasem się obrywaja przy lataniu bokiem i paleniu kapci. też tak miałem ..niestety pomaga tylko spawanie a to wiąże się z wycinaniem zaraz za kanapą jak jest koło zapasowe .Możliwe że już masz naderwaną a przykręciłeś śrubę bo sie jeszcze trzyma

 

weź jakiegoś ziomka i wsadź go do bagażnika i przewieź się po dziurach łatwiej zlokalizujesz...wyjmij koło zapasowe i nasłuchuj

 

SN208404.JPG

 

SN208408.JPG

 

SN208473.JPG

 

DJ jaki piękny patent :mrgreen: ja go już przerobiłem dawno ale teraz to silnik z m3 by tego nie wyrwał. U mnie wózek poszedł tak że aż wyrwało amortyzator z kielicha. Jest to niestety częsta przypadłość z silnikami powyżej 2 litrów i zastanawiam się jak inżynierowie z BMW nie wyliczyli słabego punktu tej konstrukcji i nie dali wzmocnień.

 

Kolego mógłbyś pokazać mi dokładniej w których punktach należy ciąć otwory. Bo tak myślę żeby zrobić taki patent prewencyjnie tak na przyszłość jakbym miał wsadzać to tej budy coś mocniejszego. Bo punktów mocowania sanek są cztery, a ty mi pokazałeś chyba dwa.

Bo są dwa.

Dwie śruby wkręcane (to co na zdjęciach) oraz 2 szpilki.

Zrobię jutro fotki w których miejscach trzeba ciąć i Ci wrzucę.

Albo gg 25005032

tel. 514.99.46.99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wrzuć na forum, to i może komuś innemu na przyszłość przyda się. A po tych zdjęciach co teraz są, to ja widzę że na spawałeś na te punkty blachę od góry, chyba że czegoś nie dojrzałem. A ja myślałem jeszcze, że jakby się dało do można by połączyć te punkty mocowania jakimś kształtownikiem to jeszcze usztywniłoby ten element.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moje zdjęcia ale problem miałem identyczny, to co jest naspawane od góry to element który się urywa i zapada do środka, tłuczenie jest wtedy gdy się obija o resztę blachy pozostałej po oderwaniu się tego, od spodu też trzeba spawać.

http://img827.imageshack.us/img827/5536/1001612rp.jpg

tel. 514.99.46.99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.