Skocz do zawartości

E- 60 PADŁ WYŚWIETLACZ i a-drive POMOCY


LisekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dość duży problem mianowicie padł mi cały a-driwe nie chodzi pokrętło (kręci się swobodnie) wyświetlacz nie pracuje jak by się czasami próbował zresetować nie moge wyciągnąć płyt a słysze że płyta od nawigacji próbuje coś wgrać. Zaczeło sie tak moim zdaniem to nawigacja coś psuje wkładełem płyte nawigacja chodziła i tak po trzech godzi pracy się wyłanczała jak by się przegrzewała już jej nie szło uruchomić dopiero następnego dnia jak wszystko ostygło. Ostatni raz tez było tak tylko po tych kilku godz pracy zresetowała się i została na napisie BMW na wyświetlaczu. Nie chodziło nic nawet radio. Stanołem więc i zgasiłem silnik wyjołem kluczyk i wyciągnołem płyte i wtedy koniec został po dziś dzień czarny ekran. Na drugi dzień wsadziłem płyte myśląc że wczyta mapy i się odblokuje a tu nic i tak już zostało płyta jak by pracowała czasami wyświetlacz mignie i tyle. Dziś wpiołem sobie w komputer mam Gutmana i w module wyświetlacza mam błąd ZERWANY PRZEWÓD DANYCH. Czy miał ktoś taki przypadek czy wysypał sie soft czy faktycznie coś sie zerwało. Jak się wygrywa soft płyta czy kompem. Prosze o wskazówki bo ta cisza bez radia mnie męczy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.