Skocz do zawartości

prosba o ocene x5


Paulo79

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci kolego, że nie kupiłbym X5 w bęzynie z takim silnikiem. Jest za słaby do tych gabarytów i będziesz ję wqurwiał. Pozostłe silniki bęzynowe sporo palą więc jeśli cię stać to polecilbym ci ten 4.8. Polecam 3.0d 218 PS naprawdę warto dołożyć .Choc powiem ci że przy kupnie musisz uważać na wraki. Jeśli nie sprawdzisz wogóle zresztą jak każdego SUW-a to popłyniesz ostro z kasą. Kupując x5 nie wybieraj tych najtańczych bo i tak prawdopodobnie włożysz sporo w niego kasy. Polecam poczytać na necie jak kupować auta terenowe. Oceniając zdjęcia nic z nich nie wyniesiesz większość jest odpicowanych i zdjęcia są w wysokiek rozdzielczosci - po przyjeździe okazuje się że to kupa złomu. Wiem że masz trochę mało kasy jak na takie auto - moim zdaniem kup lepiej 5 będzie młodsza i w lepszym stanie. Choś frajda z jazdy jest nieporównywalna do jazdy X5. Jeżeli mogę coś Ci doradzić to dołuż trochę kasy i kup już po lifcie......

Życzę powodzena :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce można też znaleźć niezłe auto .... warto czasem poczekać i się coś trafi. :cool2:

 

 

Tak trafi sie z przebiegiem 500tys skorygowanym do ulubionego 170 :duh:

sprowadzam auta wiec wiem ile kosztuje sam szukam x5 po lifcie i niestety chyba kupie nowego ML 320cdi z 2006 roku bo jest prawie w tej samej cenie oczywiscie w Niemczech co stara X5 a to o niebo juz lepsze auto.

 

A nowa buda X5 jest nie osiagalna dla mnie /cena/

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenio nie mowię że znalezienie porządnego auta w Polsce jest łatwe. Choć powiem szczerze że mi się udało X kupić w bardzo dobrym stanie. Więc polecałem koledze ze z ta kasą co posiada lepiej pomyslec i kupić coś innego nie X5. A uwierz że za granicą kupujesz auta które wcześniej są klepane min w Polsce i sprzedawane jako igły, skończył się już ten bum ze sprzedażą co kiedyś a pojawiły machloje. Lepiej nie krytykuj tylko merytorycznie pomóż koledze co ma zrobić jak w tym siedzisz i cos konkretnego polec za kasę którą posiada.

 

PS

Tak narzekasz na bmw a twój awatar mówi co innego ... :duh:"kolega bmw wydyma kolegę w mercedesie w tyłek" ....ale to tak na marginesie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."kolega bmw wydyma kolegę w mercedesie w tyłek" ...

mercedes byla kobieta :mrgreen:

Tutaj na avatarze tez to raczej kobieta jest.Tak wnioskuje z posiadania piersi... :roll2:

to tak na marginesie.

 

Dla mnie x5 w tej kwocie jaka operuje szukajacy w tym watku,to kupa zlomu...

45 kapsli wyda na samochod i 15 dolozy na dzien dobry w TVN :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenio nie mowię że znalezienie porządnego auta w Polsce jest łatwe. Choć powiem szczerze że mi się udało X kupić w bardzo dobrym stanie. Więc polecałem koledze ze z ta kasą co posiada lepiej pomyslec i kupić coś innego nie X5. A uwierz że za granicą kupujesz auta które wcześniej są klepane min w Polsce i sprzedawane jako igły, skończył się już ten bum ze sprzedażą co kiedyś a pojawiły machloje. Lepiej nie krytykuj tylko merytorycznie pomóż koledze co ma zrobić jak w tym siedzisz i cos konkretnego polec za kasę którą posiada.

 

PS

Tak narzekasz na bmw a twój awatar mówi co innego ... :duh:"kolega bmw wydyma kolegę w mercedesie w tyłek" ....ale to tak na marginesie :mrgreen:

 

Niestety nie pomoge bo msuial by mu przelac z 30tys na konto :D

Moje zdanie nie ma szans za 45 tys kupno zadbanego we fullu x5 218KM :nienie: jakby byly to ja dam 50tys zl z gory z atakie auto i bede skakal w gore na 2 metry.

 

X5 to jedno z najdrozszych aut w tej marce nie dla każdego :nienie: Tak jak pisalem 16tys euro min +19%acyzy i mozna cieszyc sie 218KM X5 a za ta kwote mamy nieporownywanie lepszego Mercedesa ML 320CDI 2006rok Nigdy nie jezdzilem Mercem ale ML nowy to inna bajka tak jak nowe X5 :cool2:

Ja mysle ze za ta akse lepiej kupic zadbane przedliftowe X5 chodz przebiegi nie beda male.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ML - u zawsze będziesz tą kobietą hehehe..... żartowałem

Ja polecam i tak koledze żeby kupił za tą cenę bmw 5 .......lub X3 3.0d bo patrząc na wszystkie testy wychodzi lepiej niż X5 choć moim zdaniem X5 wygląda lepiej(no i jest cięższe... a przez to budzi respekt :cool2: hehehe). Jeśli się upiera na X5 to musi naprawdę uważać co kupuje - SAW generuje koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.