Skocz do zawartości

E60 520d stuk na biegu jałowym


plucik_rop88

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Ciągle nie mogę dojść co to jest za stuk:/ nie wydaje się Mi żeby to był teraz z okolic skrzyni tylko rozrządu! stuk(nawet uderzenie, odczuwalne w kabinie) jest jak obroty spadają przy około 1200obr, wcześniej było mało odczuwalne, ale coraz bardziej z biegiem czasu i użytkowaniem sie nasila i zaczynam się poważnie martwić. Może ktoś wie co to może być??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Sory, nie miałem dostępu do internetu przez pare dni dlatego teraz odpisuje. Silnik N47,Tak jak pisałem przy TYLKO spadających obrotach około 1200 słychać stuk, a nawet takie uderzenie że jest odczuwalne w kabinie, to występuje na P jak i na D,R(wciskam hamulec, dodaje gazu puszczam obroty spadaja i stuk przy tych samych zawsze obrotach, nigdy nie slychac tego przy wyzszych bądź niższych zawsze w granicach 1200) wcześniej było mniej odczuwalne dlatego zbagatelizowałem sprawe, teraz jest to strasznie odczuwalne. Na zimnym silniku czy na ciepłym jest to samo. Wydaje mi się że to dochodzi z okolic rozrządu, w tym silniku jest rozrząd od strony skrzyni, możliwe że w skrzyni coś?(nie znam sie za bardzo na mechanice). Byłem u gościa na diagnozie, i możliwe że to jest koło pasowe i zaczął by od wymiany tego koła. Następny problem to taki że kapie Mi skądś olej i okazało się że spod korka oleju kapie, w koło filtra, możliwe że z miski (silnik nie był myty więc ciężko określić z czego jeszcze:/ ), okazało się jeszcze ze jak odkręcił korek wlewu oleju(podczas odpalonego samochodu) to normalnie lecą z niego spaliny, czyli coś musi być zatkane ODMA? jutro nagram filmik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.