Skocz do zawartości

halogeny lci-mleczny pasek na górze


laki44

Rekomendowane odpowiedzi

witam załozyłem do mojej e90 lampy lci wszystko pasuje swieci i ogólnie jest ok Tylko zastanawiam się jak jest Taki pasek jakby brewka w lampie na górze ona nie powinna swiecic jak w serii 5 na jakos pomaranczowo czy biało moze To głupie pytanie i mnie wysmiejecie ale chce poprostu wiedziec czy wszystko mam dobrze podłaczone i czy ona swieci czy nie:D:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Nie , nie świeci... Świecą sie tylko diodki 3 w zewnętrznym rogu ale tylko jak masz xenony.

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłes komplet? czyli przód i tył LCI? czy tylko przód?

pytam bo gdzies czytałem że podobno jak sie tylko jedne zrobi to nie wszystko chce działać.

Dosyc mocno paruje mi prawy reflektor i rozważam wymiane lamp przednich i zastanawiam sie czy moze nie rozejrzec sie za lampami LCI. Pytanie teraz właśnie tylko czy to zadziała i wogole czy to będzie estetycznie dobrze wyglądało na aucie VFL. Może mógłbyś wrzucić zdjecie swojego auta z tymi lampami?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papryk jest tak jak mowisz ale jesli chcesz doposazyc auto w xenony LCI czyli tak jak mowi fabryka. Wtedy musisz wymienic rowniez modul i tylne lampy.

Znam w Wa-wie magika ktory doposaza w przednie lampy xenonowe LCI bez wymiany tylnych - oczywiscie 'na krotko' czyli bez poziomowania itp...

 

W przypadku doposazania halogenow LCI wystarczy zmienic same przednie lampy, jest to przewidziane przez fabryke i traktowane jak najbardziej poprawnie. :cool2: . pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o same halogeny TO kupiłem na aukcji na allegro wsyzstko pasuje idealnie sam wymienisz mi Tez parowala lampa w pre ale Teraz o niebo lepiej wyglada samochod sam przód wymieniłem i wszystko działa nic nie Trzeba przerabiac ringi Tez idealnie chodza postaram sie wrzucic dzis fotki przednich lamp i podswietlenia Tablicy gdzie wymieniłem same zarówki za chyba niecałe 20zł i chodzi pieknie juz ponad 2 mies chyba Tylko wieczorkiem zeby było widac wszystko:D:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za szybkie odpowiedzi :)

 

Akurat u mnie są od nowości xenony i więc myślałem że potrzebna mi będzie tylko lampa ale tu si eokazuje że jeszcze moduł i lampy tylne co ciagnie za soba i klapę a skoro tylna klapa polift to juz by wypadało po całości polecieć i zmienić maskę przednią :) Daruje sobie reflektory LCI :)

Wkurza mnie to parowanie bo słabiej od razu lampa świeci do tego odbłysnik sie niszczy od wilgoci i muszę sie wobec tego zastanowić nad reflektorami przed liftowymi, może ktoś ma dobre rabaty w którymś z salonów? Dosyć drogie te lampy są, 3000 zł za sztuke za samą lampę bez przetwornic zarowek itp, które na szczescie nie są mi potrzebne. Ciekawe wogóle czy poprawili coś w konstrukcji tej lampy w związku z tym parowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy są drogi gdy kupujesz je na sztuki, jeśli weźmiesz je w zestawie to kompletne 2 sztuki z żarnikami, przetwornicami, czujnikami poziomu i kablami kupisz po rabatach za około 4000zł brutto. Czujniki poziomu, kable i stare lampy możesz odsprzedać i tym sposobem za 2000zł będziesz miał nowe lampy. pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Będę wdzięczny.

Kontrolnie zadzwoniłem do salonu ale nie wiedzieli za bardzo o jaki zestaw chodzi, mówili ze są różne itp itd. Padła jedna propozycja za 6300 ale tutaj żeby zejść do 4000 potrzeba by 35% rabatu więc myślę że to nie o ten zestaw chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.