Skocz do zawartości

Szklany dach połamane ograniczniki-schemat


markut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje schemat budowy szklanego dachu, kiedyś widziałem go gdzieś na forum ale teraz nie mogę znaleźć :(, generalnie mam problem gdyż dach nie odsuwa mi się cały, tylko jakieś 15 cm oraz uchyla się. Prawdopodobnie połamały się ograniczniki gdyż po uchyleniu pierwszej szyby, z lewej strony możną ja wyżej uchylić ręcznie. Jest sens samemu na to patrzeć? Gdzie w małopolsce bądź podkarpackim znajdę speca ogarniającego temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie w jednym garażu jest gosć, który jest obcykany w dachach BMW i innych. wiele osób było u niech z forum i byli zadowoleni, wycisza hałasujące dachy, ustawia szyby, naprawia zacinające się mechanizmy, wymienia połamane części. Kontakt 502072604

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety ja też nie znam nikogo od dachów panoramicznych w okolicach Małopolski. Ale tu znajdziesz schemat dachu: http://www.realoem.com/bmw/select.do

Pozdrawiam

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Byłem wczoraj i udało się narazie zamknąć tylną szybkę. Na koniec czerwca jestem umówiony na wymiane prowadnic. Miło trafic do warsztatu który naprawdę chce pomóc a nie tylko wyczyścić portfel. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
miałem to samo.Tylny dach się zblokował i [BAD].Niestety w Łodzi niema nikogo pomocnego i jedyny fachman jest w Zgierzu.Jedyny z nim problem to to że to bandzior.za małą chwilkę i zablokowanie na stałe tyłu bierze chyba 450zł.Nie lubie go.Odblokował i odłączył tył nic nie naprawiając.Może kiedyś wbiję sobie śrubokręt w jaja i będzie miał za swoje :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.