Skocz do zawartości

e92 330d - SPRZEDANA


houek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
nie no mogę dołożyc do tego nie mało ale i tak nic nie ma :twisted: :!: i to jest najgorsze :( :!:

 

Ze spokojem, bez pośpiechu....ja swojej e92 szukałem ok 6 miesięcy...a i tak kupiłem bez m pakietu i na brzydkich felgach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
ale jak za to teraz wyglada :mrgreen: :arrow: :cool2:

 

Wymagało to przełamania wewnętrznych oporów, trochę latania, własnej pracy i.....kasy. Ale nie żałuję ani jednego grosika wydanego. Bo w końcu od czego są pieniądze???? :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Co to za zima jak śniegu niema ;)

 

Pzdr.

 

"Idzie zima śniegu ni ma" :)

Mi tam śnieg niepotrzebny, na nartach nie jeżdżę, za to dziennie autem min 100km i śnieg w tym bynajmniej nie pomaga.

 

Widzę, że nowe x3 wjechało do garażu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
no już na allegro jakiś czas temu je widziałem,

i jak zainteresowanie?

 

Jak będziesz miał jakieś historie z cyklu "ciekawy kupujący" to daj znać :)

 

Zainteresowanie??? Przy ulepach z przebiegiem <100 kkm za 79 999,99zł cena nie jest okazyjna. To bardzo dobra sztuka, auto mam prześwietlone wzdłuż i wszerz, wiem co mam i nie oddam tanio. Ktoś kto szuka dobrego egzemplarza to jak się pofatyguje obejrzeć to na pewno kupi. Wole jeden konkretny telefon niż masę jęczących o cenę głupków i marud :)

 

A jak tam Twoje "sprzedażowe perypetie"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z klagoszem musicie pogadać, może niech on wystawi to pójdzie szybko :mrgreen:

A tak serio to teraz dobrze sprzedać auto to masakra, ulepy z okazyjnymi cenami królują i to w każdej marce. :duh:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: - KoKoS - :mrgreen:

OK biorę 5% prowizji :mrgreen:

 

W BMW mam szczęście jak na razie z kupnem/sprzedażą ale na zadbane/salonowe/bezwypadkowe "drogie" SUBARU STI już gorzej znaleść klienta,

w sumie to mialem już dwie propozycje sprzedania za 100 tys.zł ale nie pali mi się jak ktos da 107 to sprzedam :twisted:

puki co nawet nikt nie był oglądać!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIKT absolutnie nikt :(

u mnie też ale mam nadzieje że jak to w przypadku moich BMW bywało pierwszy oglądający odjeżdżal autem tak i tu docelowy zrobi to samo :wink:

 

W weekend zadzwonił do mnie gość z AUTO REDUTY z propozycja wymiany na ktoreś auto z ich parku aut i żebym koniecznie do nich podjechał bo ewentualnie jeśli mnie nic nie zainteresuje mogą pomóc w pośrednictwie sprzedaży. Niestety na razie nie mam czasu na wyjazd do Wawy ale chyba się przejade jak sie odrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje sprzedażowe perypetie to też mi się nie pali:) na wiosne wystawie ponownie za okolicę 90k i będę czekał na cierpliwego klienta.

Ty masz 3l diesel wiec az dziwne ze nie ma zainteresowania... (jednak podobnie jak ja masz duzy przebieg no a polak sobie mysli: oooo duzy przebieg to pewnie zjechana....)

sprzedac 335i bede mial przekichane bo jest masa amerykanckich konkurentów za ceny nowego forda fiesty.... (zreszta w dziale kupie-sprzedam widze co ludzie ogladaja....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIKT absolutnie nikt :(

u mnie też ale mam nadzieje że jak to w przypadku moich BMW bywało pierwszy oglądający odjeżdżal autem tak i tu docelowy zrobi to samo :wink:

 

W weekend zadzwonił do mnie gość z AUTO REDUTY z propozycja wymiany na ktoreś auto z ich parku aut i żebym koniecznie do nich podjechał bo ewentualnie jeśli mnie nic nie zainteresuje mogą pomóc w pośrednictwie sprzedaży. Niestety na razie nie mam czasu na wyjazd do Wawy ale chyba się przejade jak sie odrobie.

 

Jedz,jedz http://www.autoreduta.pl/auto,10,4718,Bmw_m3_2011.html :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta M3 jest ze Stanów, dałbym sobie spokój. Generalnie jak byś chciał coś od nich wziąć to dobrze sprawdź bo czasami robią "wałki"

No a gdybyś się zdecydował, to może coś z Zuffenhausen klagosz :norty: :wink:

 

Wracając do tematów sprzedaży to ludzie jak widzą przebieg ponad 150 000km to się obawiają, a potem kupują dwa razy taki tylko kręcony. Ja tego nie rozumiem, co oni myślą że ktoś kupuje auto i nim nie jeździ :mad2: Przecież prawie wszystkie ogłoszenia mówią że auto jest od kobiety lub emeryta z Niemiec, ciekawe tam społeczeństwo musi być :mrgreen:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

150tys/5 lat to 30 tys rocznie!!!To przecież 3 litrowy diesel, który dbany robi 500tys (znajomy ma prawie tyle) 30 tys rocznie to raczej średni przebieg. Nie wiem czego ludzie się spodziewają.

Klagosz bierz 911;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150tys/5 lat to 30 tys rocznie!!!To przecież 3 litrowy diesel, który dbany robi 500tys (znajomy ma prawie tyle) 30 tys rocznie to raczej średni przebieg. Nie wiem czego ludzie się spodziewają.

Klagosz bierz 911;)

 

ludzie patrza ze to 150 tys, a to prawie MAGICZNE 200 tys, po ktorym w mityczny sposob autko zapada sie pod ziemie...

hehe, dziwne te polskie stereotypy, zrob ladniejsze zdjecia, bo kompletnie nie oddaja charakteru samochodu z m-pakietem na felgach performance :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek a nie wydaje Ci się, ze 90k to jednak troche za dużo jak na przebieg 170 tys km ? Przyszły własciciel na 100 % w przeciagu 20-30 tk będzie musiał robić turbo, a to pewnie będzie sporo kosztować. Chyba, ze juz Ci turbina padła i robiłeś ?

 

Ja sądze, ze Houkowi jest ciężko sprzedac , bo jednak mówimy o 100 tys zł vs 5 letnie auto ze sporym przebiegiem.

 

A 100 tys zł to 50 % nowej, przyzwoicie wyposażonej F30 328i (nie mówie o bajerach, które są zbędnę tylko o skórze, automat, ksenony, klimatronik - 99,9 % klientów to wystarcza) lub 35 % nowej 335i F30 (skóra/sportowe stołki, automat, ksenony i pare innych bajerów).

 

 

Zatem jezeli ktoś ma dać ciezkie pieniądze za 5 letnie auto z przebiegiem 160 tk to np w większości przypadków pojdzie do salonu zrobi pierwszą wpłatę na nową F30/F10 a reszta w leasing.

 

Sami pomyślmy co byśmy zrobili w takiej sytuacji. Takie auta za 2-3 lata będą miały grubo ponad 200 tys km i będą juz naprawde trudne do odsprzedania a jak już to za mniejsze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tylko czekałem kiedy zabierzesz głos.

Odpowiem na to naduzywanym ostatnio przez Ciebie argumentem odnośnie rynku niemieckiego: sprawdź ceny na portalach u helmutow:)

Z racji faktu, ze jestes ekspertem wycen samochodow na odleglosc, Ile wg Ciebie powinno kosztować moje auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, ze diler w zeszłym roku (jesień) miał w programie Premium Selection E92 335i, 100 tys km, 2007r (mpakiet, skóry, ksenony,navi prof itp itd), bezwypadek, salon PL, gwarancja stanu i gwarancja Premium Selection za 99 900 zł ?

 

I nie była to odosobniona oferta bo drugi diler miał też 335i z gwarancją stanu (bezwypadek, salon PL, serwisowany) , tym razem ze 123 tys km tez 2007 tez za 99.

 

Myśle, ze biorąc pod uwage, ze auto jak mówisz tak pewnie masz w bardzo dobrym stanie to około 85 tys zł byłoby uczciwą ofertą jak za 5 letnie E92 330d z takim przebiegiem.

 

Co do Niemiec :

 

wysokie przebiegi :

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=154485097&lang=de&__lp=9&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=SportsCar&pageNumber=1

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=152757620&lang=de&__lp=9&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=SportsCar&pageNumber=1

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=153169234&lang=de&__lp=9&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=SportsCar&pageNumber=1

 

niskie przebiegi :

 

2008 i premium selection

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=157315472&lang=de&__lp=9&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=SportsCar&pageNumber=4

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=148171371&lang=de&__lp=9&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=SportsCar&pageNumber=3

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=155563399&lang=de&__lp=9&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=SportsCar&pageNumber=2

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=148280906&lang=de&__lp=9&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=SportsCar&pageNumber=2

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=155040046&lang=de&__lp=9&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=SportsCar&pageNumber=1

 

Kilka ofert z brzegu. A u nas raczej ciężej jest sprzedać uzywane auto za duże pieniądze niż tam.

 

Tak sam sie zastanów jak sam byś postąpił ? Dałbyś 100 tys zł za 5 letnie auto tej klasy z przebiegiem 160 tys km ?

 

Kiedy za 180-190 kupisz nowe, mocniejsze F 328i z niezłym wyposażeniem ?

 

W takim przypadku to żadna oszczędność , ponieważ różnica w cenie jest zbyt mała zeby przważyć szalę w strone auta uzywanego.

 

Nowe to nie tylko nowe, ale takze aktualny model, pakiet serwisowy 5lat, gwarancja itp itd

 

 

Choć rozumiem, ze jak masz dobre auto to wiadomo, ze nie sprzedasz takiego E92 za 70 tys, ale 100 to jednak chyba odrobine za duzo.

 

Rynek zweryfikuje oferte przecież, jak Ci sie NIE spieszy to mozesz sprzedawać długo jak Ajcek np tyle, ze Ajcek miał 80 tys km przelotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.