Skocz do zawartości

lampy czy to xsenon


chudye-91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Mam okazje kupic X5 mam 2 pytania.

1.jest to model po lifcie i moim zdaniem nie ma xsenonów tylko lampy soczewkowe jezeli takie były, brak spryskiwaczy.

2.nie ma navi, i chciałbym zamontowac czy sie da i czy bedzie pasowac np. od e46.

 

Dziekuje za wszystkie odp.

 

 

Pozdrawiam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Oczywiście były lampy bez xenonu.

Nawigacje można zamontować ale nie od E46 jeśli już to od E39 wiąże się to ze spora pracą jak i kosztami.

Dużo lepiej jest dołożyć i kupić z zamontowana fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podpowiem że jeśli auto jest na prawdę warte pieniędzy to nie patrzyłbym czy jest navi czy nie bo sam miałem taki dylemat i po oglądnięciu paru samochodów kupiłem bez navi ale w dobrym stanie i nie żałuje bo navigacje i tak używam przenośną , a nie rzadko jest tak że auto ma full bajerów (z czego część nie działa , połowy nie używamy ) które przysłaniają nam ogólny stan auta.Wiadomo najlepiej kupić auto z bajerami i zadbane ale to raczej ciężko chyba że w salonie. Pozdrawiam !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A ja wyznaczam sobie minimum wyposażenia i poniżej nie kupie choćby było jak nowe.

E53 wygląda w środku dość archaicznie a bez nawi ma wygląd z epoki kamienia .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wyznaczam sobie minimum wyposażenia i poniżej nie kupie choćby było jak nowe.

E53 wygląda w środku dość archaicznie a bez nawi ma wygląd z epoki kamienia .... :wink:

ZGADZAM SIĘ Z KOLEGĄ W 100%. W mojej pierwszej e36 miałem el. szyby i to był dla mnie luksus, w następnej była już klima a teraz jest duża navi i webasto. W następnej będę chciał mieć TV. :D :D :D :D :D A za kilka lat dvd w zagłowkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wyznaczam sobie minimum wyposażenia i poniżej nie kupie choćby było jak nowe.

E53 wygląda w środku dość archaicznie a bez nawi ma wygląd z epoki kamienia .... :wink:

Czy ja wiem :?: zawsze można auto doposażyć więc nie wiem czy to jest dobre podejście, a co do drugiej części wypowiedzi, to o gustach nie dyskutuje się :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Osobiście doposażałem jedną moja E53 w nawi i raczej wolałbym już tego uniknąć.

Po pierwsze to koszt spory samej nawi z pierdołami a po drugie aby było wszystko w pełni funkcjonalne trzeba jeszcze zmienić licznik......

Można też dołożyć sobie tańszy Dynawin ale większego g...a jeszcze nie widziałem i muszę przyznać że wstyd z tym jeździć... :| to gra jak stare Safari :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście doposażałem jedną moja E53 w nawi i raczej wolałbym już tego uniknąć.

Po pierwsze to koszt spory samej nawi z pierdołami a po drugie aby było wszystko w pełni funkcjonalne trzeba jeszcze zmienić licznik

hmmm... :think:

 

to może ja coś dodam od siebie... a raczej zapytam z ciekawości... możesz coś więcej w tym temacie... :?:

 

zwłaszcza interesuje mnie wypowiedź na temat potrzeby wymiany licznika... gdyż już kilkakrotnie rozmawiałem z sebastem (BKP) na temat wymiany podstawowego zestawu na zestaw z nawigacją w E39 czy w E53 i nigdy nie wspominał o potrzebie wymiany licznika by to wszystko działało... :oops:

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.