Skocz do zawartości

podswietlanie komputerka w zegarach, pytanie?


swiezawskipiotr

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy, mam pytanie, sprawa drobna aczkolwiek dokuczliwa...otóż chodzi o podswietlanie wyswietlacza komputerka tego umiejscowionego w liczniku. ja włącze zapłon wszystkie 3 pola w liczniku(przebieg,pole komputera i pozycje skrzyni biegów) podswiatlaja sie jasno i sa czytelne.ale po chwili srodkowy(ten ok wysw.komunikatów) przygasa,ściemnia sie, tak ze prawie wcale nie widac co wyswietla(jedynie w nocy, w dzien nic) natomiast pozostałe pola przebieg i tryb skrzyni świeci pięknie, w czym tu przyczyna?jak mniemam wszystkie powinny swiecic jasno cały czas tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam odświeże trochę temat. mianowicie ja mam podobny problem co kolega napisał tyle ze jadę autkiem wszystko się świeci. zajeżdżam na cpn gaszę i wszystko ok. siadam odpalam i stwierdzam ze wszystko się świeci oprócz wyświetlaczy. :duh: zajeżdżam po dom i na chwile znowu działa. tyle ze z dodatkową kontrolka EML. i znowu nie działa. i tak parę razy. później znowu staje gdzieś tam i się zapala na dłużej komunikaty się wyświetlają tyle ze z dodatkową kontrolką i komunikatem "check control". dodam że jak zgasną wyświetlacze tempomat na ułamek sekundy załapuje i się wyłącza (czyli nie działa). 2 pytania.

 

 

1. co to jest ten EML ?? (dużo jest napisane o tym na forum ale nie doczytałem co to konkretnie jest)

 

2. czy to na pewno będą uszkodzone zegary?? czy to może być coś innego??

 

 

wszystko inne tak jak działało tak działa.

 

Pozdowionka!! :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.