Skocz do zawartości

problem z zamknięciem szyby- SZYBKA POMOC!


Szela4x4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mianowicie; mam szyby sterowane elektrycznie. Zepsuły się dzisiaj "przyciski" do zamykania-otwierania (a szyba w połowie jest otwarta), jak inaczej zamknąć szybę (połączenie jakiś kabli, czy coś?)

Proszę o szybką pomoc, bo szyba otwarta a ma dzisiaj padać :/

"Mogę jeździć każdym autem, byle byłoby ze stajni BMW" :D

"W życiu piękne są tylko chwile..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne opcja z wstawieniem auta do garażu odpada .. prawda ?? :) no to musisz dobrać się do boczku i podłączyć na + i - i powinno pójść w górę jeżeli nie pójdzie to hymmm nie wiem, wiem że przełącznik ma 3 położenia tak samo jak lampki często też mają 3 położenia może warto kabelki przełożyć do takiego przełącznika i wtedy powinno działać prowizorka ale spróbuj...

Grubo albo Wcale...

FWD Is For GAY :P

http://www.youtube.com/user/Pienio21?feature=mhum#p/a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc problem rozwiązany (ściągnąłem boczek kabelkami od aku połączyłem + i - i szyba poszła do góry) :)

Nie rozumiem tylko dlaczego padł ten "przełącznik sterowania" (jak go rozebrałem było tak jakby "nadpalenie" jakby się zrobiło spięcie- przy przycisku od kierowcy) a nie wywaliło bezpiecznika...

"Mogę jeździć każdym autem, byle byłoby ze stajni BMW" :D

"W życiu piękne są tylko chwile..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełączniki to wogóle inny rozdział nie musiało być zwarcia właśnie .... jak by było to by bezpiecznik trzasnął (jeżeli go posiadasz i nie jest walnięty:P) a wystarczy że kawałeczek kabelka wystawał (bez izolacji) i już masz odpowiedz ... kable przecierz się nagrzewają bo to metal więc i jak jakaś część dotykała (plastikowa) drucika nie w oplocie to dostawało temp. i się topiło... i już masz wyjaśnienie...

Grubo albo Wcale...

FWD Is For GAY :P

http://www.youtube.com/user/Pienio21?feature=mhum#p/a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.