Skocz do zawartości

E36 Sakd najlatwiej wziac zasilanie do listw led wew


Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam zamiar zalozyc sobie 6 listw led

po 3 z jednej strony:

1 z tytlu pod nogami nogach pod fotelem

1 z przodu pod fotelem i

1 z przodu pod schowkiem

 

tak jak na zdjeciu ponizej;)

http://allegro.pl/listwa-led-paski-led-tasma-smd-5cm-auto-tuning-wwa-i1382518634.html

i chcialbym to podlaczyc gdzies pod oswietlenie wewnetrzne i zastanawiam sie skad to napiecie podciagnac

bmw e36 coupe 96r

 

pozdrawiam

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zasilania to skoro ma to być podswietlenie na nogi to ja bym to podlaczyl pod kable idace do lampek z tyłu i z przodu.

 

Co do koloru kabli to poszukaj tematu na temat oswietlenia nog, jest taki temat i tam zamiast listew led jest pokazany montaż orginalnych lampek do podswietlenia nog, sam takie cos dokladalem do siebie i efekt jest super, nigdy bym tam nie wlozyl ledów, a jak juz ledy to tylko cieply odcien bialego czyli taki sam jak ma zwykla zarowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak wlasnie mysle

a w e36 nie bylo w ktorejs wersji fabrycznego oswietlenia nog??

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było podswielenie nog jako opcja ja u siebie nie mialem ale sobie zrobilem tak jak jest w orginale i wyglada to super daje duzo swiatla, jak chcesz z tylu podswietlenie to mozesz se dac ledy ale ja bym nie dawal, po co to komu z przodu to super wyglada i z przodu wystarczy.

 

 

A nawet podejrzewam ze taniej to wyjdzie na orginalnych czesciach, ja za 2 lampki podswietlenia nog zaplacilem 20 zloty z tego co pamietam. kupilem takie same lampki jaka jest w bagazniku od podwietlenia a w ktorym miejscu zamontowac to jest napisane w tym poscie o ktorym mowilem

 

 

PS. Jak padnie Ci pasek z ledami to bedziesz musial wymienic caly a jak padnie Ci tak zrobione podswietlenie to tylko wystarczy wymienic zarowke za 1 - 1,5 zł. A listwe led za ok 10 zloty bo podejrzewam ze tyle to moze wyjsc.

 

PS.2. jak bys robil tak jak jest w orginale to żeby zaoszczedzic na kablach podepnij lampki szeregowo tak jak to jest w choince, poprowadz plusa do pierwszej po stronie pasazera, i od niej potem poprowadz kabel do nastepnej, nawet jak bys robil ledy to tez tak zrob. Zaoszedzisz na kablu i przy okazji nie bedziesz mial wielkiej pajeczyny pod deska rozdzielcza bo pojda tylko 2 kable a nie 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.