Skocz do zawartości

E91 Problem z poziomowaniem xenonow


syjam23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Przeprowadź programowanie sterownika świateł. Pomoże :cool

Pzdr.

możesz rozwinąć tę myśl pozdrawiam

 

U mnie po wymianie sterownika od świateł skętnych dawno temu, miałem problem z ustawieniem soczewki w prawej lampie (pisałem o tym na forum - także możesz sobie poszukać moje archiwalne posty). Podłączenie pod kompa DIS, albo INPA i przeprowadzenie procesu przeprogramowania sterowników pomogło, soczewka była we właściwym położeniu. W Twoim przypadku zaczął bym od tego. Szukaj kogoś kto ma kompa i zna się na tym :cool2: a jak nie to zostaje ASO.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • Zarejestrowani

W DIS i INPIE powinno wywalić błąd w module FRM , jak wywali to w DIS masz możliwośc pełnej diagnostyki napięcia na poszczególnych czujnikach poziomowania.

W okolicach Wawy polecam Ci Patryka na Kopernika 8a w Grojcu vide Patys z E90post

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

OK sprawa wydaje się rozwiązana. Nigdzie kabel nie był przetarty, ale dla bezpieczeństwa w tych miejscach, w których wydawało mi się, że może się przetrzeć dodałem PowerTape :)

 

Zdemontowałem wtyczki, wyczyściłem, na tylnej jeden pin był zaśniedziały, wydmuchałem założyłem i śmigają okej. Z przodu przy okazji zrobiłem to samo.

 

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.