Skocz do zawartości

Problem na biegu jałowym


Goldim50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem,mianowicie chodzi mi tylko i wyłącznie o bieg jałowy.. wskazówka od obrotów stoi w miejscu.. a jest odczucie jak silnik pracuje nierówno.. jak stoje kolo auta przy tlumiku,albo siedze w aucie jest to odczuwalne ze pracuje nierówno.. podczas jazdy jest wszystko spoko.. auto nie ma gazu,jest stożek i nie mam takiej gumy kolo alternatora to chyba wyprowadzenie powietrza czy coś nie wiem,moze przez to ze tej gumy nie ma.. lapie jakieś lewe powietrze ?? z odpalaniem nie ma najmniejszego problemu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instrukcji nie mam ale napewno jest gdzies w google. Sam czyscilem krokowiec chyba ze 3 lata temu ale jak dobrze pamietam to odkrecilem, wyplukalem w jakims alkoholu (rozpuszczalnik?) i chyba czyms tam dlubalem. Jak go odkrecisz to wydaje mi sie od razu bedziesz widzial co i jak bo zbyt to skomplikowane nie jest

 

 

hmmm To nie musi byc wina krokowca tylko. Moze tez byc nieszczelny dolot ale piszesz ze w czasie jazdy jest spoko. Moze tez stare kable zaplonowe lub swiece ale to w czasie jazdy tez bys czul... A moze poduszka silnika rozwalona. Jak gasisz auto to nie telepie za bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty z odpalaniem,gaszeniem nie ma zadnego problemu wszystko cichutko... tylko na jałowym szwankuje i tak jak by sie dusil lekko.. jest to odczuwalne wiec wole sobie rozwiązac ten problem :) duzo osób mówi ze na pewno krokowiec.. a jak nie to zostaje mi podłączenie pod kompa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.