Skocz do zawartości

[e39 - e83] wymiana napedow


leszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pacjent to e83, woda zalala naped navigacji - czarny ekran, po wymianie na inny uzywany ekran dalej jest czarny, probowalem wgrac soft (V27) ale nie idzie :( moze zly soft wybralem (jaki powinien byc?), jest jeszcze ewentualnosc ze uzywany naped tez jest uszkodzony albo uszkodzony zostal monitor.

W e39 tez mam MkIV, czy moge podmienic napedy miedzy autami? czy cos grozi mojemu napedowi po takiej wymianie, tzn. czy jest ryzyko ze wkladajac do e83 moj naped, tam nic sie sie zmieni, a jak pozniej przeloze go do siebie ponownie, to i u mnie pojawi sie ciemnosc :roll:

mam nadzieje ze za bardzo nie nagmatwalem :mrgreen: i z gory dzieki za odpowiedzi

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Nic się nie stanie, możesz śmiało przekładać.

 

sorry, że odgrzewam starego kotleta..

ale z racji, że wymieniłem dziś napęd z mojego oryginalnego MKIII na MKIV to mam parę pytań:

 

1. Napęd śmiga ładnie ale znikła mi z menu opcja TV.

Czeka mnie zabawa z fejsem (mam fejs od nerwusa ale lap mi padł :mad2: ) czy mam odpiąć akumulator na jakiś czas ?

2. Czy po odpięciu akumulatora będę musiał potem wpisać kod do radia ? (nie wiem jaki jest, bo nie odpinałem nigdy)

3. gdzie w E53 2001 jest umiejscowiony ten:

S818A MAIN BATTERY SWITCH Główny wyłącznik akumulatora ?

dzięki.

 

EDIT: już jest opcja TV. Pojawiła się sama jak wróciłem z biura...problem rozwiązany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.