Skocz do zawartości

e36 328 ale 174 kw ?


Misiak1.8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od wczoraj jestem posiadaczem bmw 328 kombi zastanawiające jest to że ma 174 kw pełen m pakiet i wydech z m3 e36 dodam ze jest to indywidual ... 174 kw jest w dowodzie jakims brief? na silniku ma kilka nalepek by motorsport były takie 2.8 po modyfikacjach fabrycznych czy to jakaś ściema co do osiagów to ocięcie jest przy 7.100 a drugi bieg kończy sie przy 120 dyfer jest bodajże ze szperą oryginalną z bardzo długim przełożeniem prosze o dopowiedzi :) bo nie wiem czy sie cieszyc czy nie czy oryginalnie takie silniki występowały.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w briefie masz taką moc i do tego individual Motorsporta to Ci zazdroszę :!: :!: :!:

Co do individuala to wszystko zależało od portfela kupującego - jeśli chciał taka przeróbkę i miał walutę to mogli toto zrobić :) 174kW to ok 236KM - fajny potworek :)

Za ile wyrwałeś to cudo i z którego to roku :?:

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez Truteń

Prawdziwy facet ma wał a nie przeguby :P


Gdyby bóg kochał przedni napęd, to chodzilibyśmy na rękach i jedli dupami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem - wszystko jest możliwe, ale uzależnione od portfela kupującego :) 2,8 w serii ma 198KM, więc podniesienie do 236 jest jak najbardziej możliwe :)

Cena dobra, nawet bardzo :!: M-pakiet, Motorsport, szpera :) Ciekawe jak wygląda serce od środka :) Zawias też pewnie glebiony :?: A jak środek? Skóra, sportsize?

 

Pozdrawiam,

Prawdziwy facet ma wał a nie przeguby :P


Gdyby bóg kochał przedni napęd, to chodzilibyśmy na rękach i jedli dupami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem swego czasu e36 1,8ti compact w wersji indywidual zakupioną w niemczech od pierwszego właściciela z pakietem ac schnitzer i w dużym brifie było ze auto ma 130KW czyli cos koło 175KM.Pisząc duzy brif mam na mysli dokument,w którym wszystko jest wpisywane od początku jak wyjechało auto z fabryki do wszelkich zmian jak np zmiana rozmiaru kół lub własnie mocy,w moim moc była podana juz kiedy auto było kupione czyli nie była to póżniejsza modyfikacja a fabryczna Podczas jej sprzedazy nowy jeszcze niedoszły właściciel m.in.warsztatowymi oględzinami wjechał tym autem na hamownie gdzie jak pamietam wyszło ponad 180KM .Dodam ze silnik niczym sie nie róznił od zwykłych wersji 1.8 is ,wiec jak najbardziej jest to mozliwe,ze w wersji indywidual ktoś zamówił wiecej mocy
Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.