Skocz do zawartości

problem z elektryka fotela recaro e32/e34


kudlatye32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otoz mam taki problem gdyz niedawno zamontowałem do swojej buni fotele elektryczne z bmw m5 e34. wszystko ladnie pasowało, dostałem całą wiązke, lecz jakiś czas temu przestał on się przesuwać (mam na myśli fotel kierowcy,pasazera działa) i jest to pewne utrudnienie gdyż jazda w ciągle tej samej pozycji jest skomplikowana :D nawet jeśli chciałbym go odkręcić to nie mam jak bo jest on przesunięty za bardzo do tyłu i nie mam dojścia do śrub :duh:

co zrobić?czy istnieje jakieś awaryjne przesuwanie go albo coś w tym rodzaju? proszę o podpowiedźi ,ewentualnie co się mogło zj**

dziękuje i Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tego co pamiętam pod fotelem jest silniczek od przesuwania,wkładasz śrubokręt płaski około 5-6mm i kręcisz

PASJONAT E32 posiadałem E32:730R6,730V8,750V12

......................................................................

POSIADAM E32 750 V12 SPRZEDAJE CZĘŚCI

TEL 513068207

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze Leszek silniczek znajduje się przy prowadnicy fotela zaraz nad podłoga , jeśli się da unieś fotel do góry i wsadz tam głowę zobaczysz tył silniczka z takim wystającym '' kwadracikiem '' - napęd do linki - tylko zamiast śrubokręta polecam wkrętak zdecydowanie szybciej pójdzie .

Pozdrawiam Kanap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze Leszek silniczek znajduje się przy prowadnicy fotela zaraz nad podłoga , jeśli się da unieś fotel do góry i wsadz tam głowę zobaczysz tył silniczka z takim wystającym '' kwadracikiem '' - napęd do linki - tylko zamiast śrubokręta polecam wkrętak zdecydowanie szybciej pójdzie .

Pozdrawiam Kanap

 

a w takim razie mogłbyś mi zrobic fotkę dokładnie tego gdzie trzeba to wkręcić, bo szukalem tego chyba z godzine i nie moge znaleźc :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.