Skocz do zawartości

Lusterko elektrochromatyczne


mareg

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm,

 

Chcialbym zalozyc sobie wsteczne lusteko elektrochromatyczne do bmw e39 2002rok.

Orientuje sie ktos jakie moga pojawic sie problemy?

Lusterko ktore chce zamontowac posiada dwa czujniki jeden na zwirciadle i jeden z przodu oraz kontrolke alarmu. Jak mniemam ten czujnik z przodu wykorzystywany jest do automatycznych swiatel a ten na zwierciadle do sciemniania zwierciadla gdy ktos za nami jedzie, pytanie mam czy kontrolka alarmu zintegrowana jest z odbiornikiem sygnalu z pilota czy moze to tylko lampka?

 

Moje auto nie posiada funkcji automatycznych swiatel i moze przy okzaji bym sobie tez to dolozyl tyle ze nie wiem dokladnie jak to zrobic. czy jezeli bede mial lusterko z czujniekiem, przelacznik z funkcja auto na desce i podepne wszystko do komputera to bedzie mi to dzialalo czy bede musial uaktywnic te funkcje komputerem?

 

Mam rowniez pytanie co do standardowej instalacji. Jak mi sie wydaje to to zeby sciemnianie lusterka dzialalo wymaga jedynie podlaczenia zasilania i tu pytanie czy standardowa instalacja w aucie bez fabrycznego lusterka elektrochromatycznego ale z kontroka alarmu ma pelna wiazke elektryczna pociagnieta do lusterka?

 

Dzieki za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 2 czujniki w lusterku są tylko do lusterka.Czujniki porównują intensywność oświetlenia z przodu i z tyłu auta i na tej podstawie ściemnia lub rozjaśnia się wkład.

Zakładałem do swojej E36 takie lusterko.Potrzebne jest oczywiście zasilanie oraz przewód do światła cofania którego nie podłączałem.

Dałem tylko plus i minus i wszystko działa jak należy.

Sprawdź czy do twojego lusterka nie idzie instalacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.