Skocz do zawartości

[E53] 3.0d woda pod dywanikiem z prawej strony


rzepek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w swoim X zauważyłem że co jakiś czas mam mokry dywanik z prawej strony z przodu. W czoraj znalazłem troche czasu i rozebrałem plastiki, dzwigam dywanik do góry a tu cała gąbka mokra :(

Pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem odprowadzenie wody z szyberdachu i okazalo sie że jest ok

Później rozebrałem drzwi mata która jest przyklejona wydaje sie na dobra czyli nie popękana i dobrze przyklejona do drzwi. No to sprawdziłem jeszcze pod maska czy nie jest zapchany jakis odpływ z prawej strony, rozkręciłem puszke w której znajdował sie komputer i wyciągnołem go z kablami i znów wszystko wyglądało na dobre. Już nie mam wiecej pomysłów, myslałem tez o nagrzewnicy ale płynu nic nie ubywa. Prosze o pomoc moze miał ktos taki sam przypadek jak w moim X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jakieś 3-4 miesiące miałem taki sam problem. Podnoszę dywanik do trzepania a pod spodem gnój, koszmar i przerażenie mnie ogarnęło.

W garażu rozebrałem plastiki i suszyłem farelką całość 3-4 dni. A ile tam kabli:)

I tak myślę że woda dostała się przez niedomknięte drzwi pasażera, bo dwa dni wcześniej lało jak z cebra i wtedy mogło dojść do tego a auto stało pod blokiem.

Mam karchera w pracy i po osuszeniu auta zamknąłem jak trzeba i z duszą na ramieniu lałem gdzie się da od góry , pod maską , od dołu, w nadkola i nic od tamtego wypadku nic takiego już się nie powtórzyło:)

Może Ciebie to samo spotkało.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.