Skocz do zawartości

most e34


e30 1986

Rekomendowane odpowiedzi

witam.. mam do kupienia most od e34 ix ze szpera wiskotyczna.. z tym ze moja 2 litrowka e30 jezdzi na malej glowie 4.27 a ten most od e34 ma przelozenie 3.3...''' cos tam.. nie pamietam dokladnie w kazdym badz razie dlugi.. i pytanie.. czy da sie zmienic przelozenie w tym moscie z 3.3..cos tam na 4.27 most ma szpere na ktorej mi zalezy ale jest za dlugi do m20b20 to by nie jechalo... co tu zrobic pozdr
Nie wazne przy czym stoisz.. Wazne jak tym jezdzisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupoty piszesz kolego E34IX nie ma szpery wiskotycznej a hudrauliczna a jej adaptacja to powazna rzezba oprocz dyfra potrzeba pompy dodyfra przewodów i pompy wspomagania od tego e34 lub pompy wspomagania pod nivo od e30

Dotego sterowane jest toprzez czujniki absu wiec caly abs z e34 musi byc :D

 

To E30IX ma szpere wiskotyczna :wink:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he.. no to jeszcze malo wiem.. tak mi mowil ten co ten most mial w garazu.. wiec nie wiedzial sam co mowi.. a jak to jest z ta szpera wiskotyczna.. dobra bedzie do driftowania bo spawac mostu nie chce.. boje sie jak sie bedzie tym jezdzilo.. nie przewidywalne poslizgi..
Nie wazne przy czym stoisz.. Wazne jak tym jezdzisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
jak cie interesuje glownie wymiana "glow" przy starym i nowym dyferku masza taka blaszke jak masz glowe odginasz z obu stron i wyciagasz owa blaszke , a pod nia masz nakretke ktora trzyma glowe , wykrecasz podmieniasz i trybi ;p tylko ostroznie to rob by simmeringa nie zepsoc bo moze ci sie w czasie jazdy np dyfer zblokowac ;p ( tak mialem przy swoich eksperymentach ) i bedziesz mial jazde bez trzymanki i po dyferku . no i bedziesz musial tylem cholowac bo do przodu nie tknie ;p . a wgl oplaca ci sie taka zabawa ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.