Skocz do zawartości

[e46] kodowanie angel eyes ??


pitus1000

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc! Ostatnio spodobały mi sie ringii (angel eyes) o wartości 7000, i oczywiscie skusilem sie na nie. I jak to zawsze jest gdy mi cos nowego sie zachce, to pozniej mam problemy z tym. A mianowicie zamontowalem te ringii w samochodzie, wszystko pieknie, ladnie do momentu gdy zauwazylem ze podczas wlaczania zaplonu jak i na wlaczonym silniku, zaczynaja one mrugac okolo co 1,5 minuty na 1,5 sek. Wpadlem na pomysl wstawienia przekaznikow 30A ( typowych dla świateł ). Owszem.. teraz ringii nie mrugaja, ale zapala mi sie blad spalonych zarowek, gdy wlacze swiatla i wylacze swiatla blad znika do momentu kolejnego sprawdzania dzialania. Moje pytanie jest takie. Czy jest jakis sposob aby za pomoca NCS expert zakodowac te ringii aby nie mrugaly podczas odpalania ? szukalem na forum cos na ten temat i znalazlem tylko kodowanie tylnych swiatel led, ale to pewnie nie jest ta sma procedura. Jesli ktos by sie zlitowal i napisal conieco na temat zakowoniania byl bym wdzieczny :)) i postawie beer :))

PS. przekazniki odczepione i nie bierzcie ich pod uwage :) dzieki wielkie :))

http://s2.ifotos.pl/img/Beztytuuj_rxqxnne.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Koledzy, powiedzcie mi jak wylaczyc ncs'em te sprawdzanie postojowek? na forum wyczytalem zeby ustawić:

 

KALTUEBERWACHUNG_SL_LV

nicht_aktiv

 

KALTUEBERWACHUNG_SL_RV

nicht_aktiv

 

WARMUEBERWACHUNG_SL_LV

nicht_aktiv

 

WARMUEBERWACHUNG_SL_RV

nicht_aktiv

 

Lecz ja nie mam takich opcjii. Mam takie same tylko ze te koncowki LV i RV jakies inne sa. prosze o pomoc.

http://s2.ifotos.pl/img/Beztytuuj_rxqxnne.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.