Skocz do zawartości

Wielka prośba o sprawdzenie przebiegu w serwisie


R A M Z E S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam wielką prośbe czy może mi ktoś sprawdzić w serwisie przebieg i wieksze naprawy w Bmw 530D z 2003r.Mam zamiar kupić takie auto i chciałbym je najpierw sprawdzić ,wiem że po vinie można sprawdzić ostatni przegląd w salonie.Dzwoniłem do salonu i niechcieli mi nic powiedzieć a że niemam znajomości to nic nie załatwie.Także jeżeli by sie ktoś znalazł kto by mi mógł pomóc to byłbym wdzięczny.pozdrawiam wszystkich użytkowników marki BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej możliwości chyba nikt nie ma :/:/:/ pytałem w bmw żeby wydrukować historie koszt 110zł i musi być własciciel z dowodem :/

To zależy na kogo trafisz - jakiś czas po zakupie dzwoniłem do serwisu gdzie było wcześniej serwisowane auto i miły pan po podaniu mu ostatnich liczb vinu wyśpiewał mi kiedy auto bywało u nich i co miało robione....Nawet ostatniej wizyty (olej i tarcze+klocki) nie było wpisanej w książce serwisowej - to sobie dopisałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historie auta odczytasz w servisie za darmo, musisz mieć albo kluczyć albo dowód , z kluczyka będziesz miał wszystko co jest zapisane w komputerze a po dowodzie czyli po VINie sczytuwasz historie zarejestrowaną w servisach BMW , z dobrym fachowcem odczytasz nawet największe szczegóły jak odłączanie głupich AIR BAGów czy wszystkiego co związane z ingerencją elektroniki jeżeli oczywiście podobny fachman tego wszystkiego wcześniej nie zablokował lub wykasował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.