Skocz do zawartości

[E46]1,8 Automat Potrzebny plik .ust ustawien


bambolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jesli ktos posiada sekwencje stag300 plus w samochodzie bmw E46 automat 1895cm3 z valtekami czerwonymi i dysponuje plikiem z "gazsynchro" z ustawieniami ,albo jakieś mapki do poruwnania na których mu te autko idealnie pracuje prosił bm o przesłanie mi w celu sprawdzenia tych ustawien w moim stag-u bo wiecznie mi sie cos nie podoba ,nie wiem czy to juz opsesja na tym punkcie czy faktycznie jest cos nie tak :)

 

Wszelkie linki z ustawieniami są mile widziane

 

Ps

Wiem ze ustawienia są indiwidualne dla danego samochodu ,ale tez wiem ze seryjnie bmw nie wychodzi z innymi parametrami i ustawieniami i byc moze sie cos dopasuje

 

Pozdrawiam

E46 2000 r

1.8i

Steptronic

Full Opcja


ślicznotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mimo Twoich szczerych chęci nic nie dopasujesz.

Czy masz dobrze ustawione sprawdź tak:

uruchom samochód i asgassynchro, jedz na benzynie i z takim samym obciążeniu (ta latająca kropka) ustaw pedał gazu tak aby była blisko kropki ustawienia mnożnika, obserwuj czas wtrysku BENZYNY i przełącz na gaz powinien sie nie zmienić jeżeli wzrasta to masz za ubogo i daj strzałkę w górę jeżeli spada to za bogato czyli strzałka w dół i tak w kilku miejscach mnożnika. Jeżeli czas wtrysku sie nie zmienia w całym zakresie obciążenia to masz idealnie ustawiony gaz nic nie zmieniaj. Co 10 tys km zmień filtry i sprawdź czy ciśnienie robocze (te które wyszło z kalibracji) jest takie jak aktualne jezeli tak to ok jeżeli mocno spadło(wiecej niz 0.20) a reduktor pracował więcej niz 30 tys km to nic nie reguluj tylko go zregeneruj i ponownie auto kalibracja i ustawianie na drodze jeżeli mniej to można trochę podregulować (śruba na środku membrany)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.