Skocz do zawartości

3.0iA 2003r przed naprawą.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i stoi już u mnie na podwórku, narazie mam problem z pierwszym przeglądem potrzebnym do zarejestrowania. Okazuje się, że nie mają katalogów ( w kilku stacjach sprawdzałem ). Może na jutro facet zciągnie katalogi i zrobi przegląd. A wtedy do mechanika, a potem ostre sprzątanie auta. :mrgreen:

http://img716.imageshack.us/img716/3961/42621519.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/16/91662324.jpg

wszystkie części dostałem,poduszkę na kierę też, brakuje mi jedynie jednego halogenu,zaślepki na zderzak i podstawki po ramkę rejestracji.

W rozliczeniu zostawiłem z3 bez hardtop-u i dołożyłem 16k. Moim zdaniem dosyc dobry zakup. Zobaczymy co wyjdzie jeszcze w praniu :norty:

Edytowane przez swistar

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Opublikowano
wyglada swietnie :cool2: gratulacje zakupu wg mnie okazja
ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Opublikowano

gratulacje swistar! myślę, że zrobiłeś dobry interes :cool2:

do tego jeszcze opłaty?

w środku myślałem, że jest jakiś mega tragiczny syf z tego co mówiłeś, a na fotkach nie wygląda aż tak źle w sumie

 

jeszcze chyba osłona na chłodnicę powinna być czy mi się zdaje?

 

w późniejszym terminie pewnie jeszcze wymiana lamp na białe?

a te felgi zostawiasz czy będziesz zmieniał?

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Opublikowano
  • Autor
gratulacje swistar! myślę, że zrobiłeś dobry interes :cool2:

do tego jeszcze opłaty?

w środku myślałem, że jest jakiś mega tragiczny syf z tego co mówiłeś, a na fotkach nie wygląda aż tak źle w sumie

 

jeszcze chyba osłona na chłodnicę powinna być czy mi się zdaje?

 

w późniejszym terminie pewnie jeszcze wymiana lamp na białe?

a te felgi zostawiasz czy będziesz zmieniał?

Z opłat to opłaciłem tlumaczenie 90 pln, czeka mnie oplacenie przegladu i tylko rejestracja. Reszte wszystko oplacone.

Co do felg to zmienie ale dopiero na wiosne, bo kasy brak. Lampy rowniez bedą wszystkie biale.

A co do syfu to nic nie sprzatalem, a mowilem iż taki chlew bo mam w oczach wyczyszczoną z3 piotrasa :norty:

Osłonę na chłodnice też mam ale nie załozona, bo po co skoro bedzie mechanik wszystko od nowa składał i spasowywał.

Edytowane przez swistar

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Opublikowano
  • Autor
wyglada swietnie :cool2: gratulacje zakupu wg mnie okazja

no zobaczymy jak wróci od mechanika i z pralni. Pewnie bedzie lepiej wygladać po polerce :cool2:

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Opublikowano
no i teraz bedziesz miec nowego najlepszego przyjaciela, wiesz o kim mowie oraz osoby z ostatniego spotu u Ciebie rowniez ;)
ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Opublikowano
  • Autor
Szpaner wiejski!

hahaha, tylko na tyle cię stac? rewelacyjna wypowiedź, godna krawaciarza :cool2: :cool2: :cool2: :mad2:

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Opublikowano
  • Autor
no i teraz bedziesz miec nowego najlepszego przyjaciela, wiesz o kim mowie oraz osoby z ostatniego spotu u Ciebie rowniez ;)

dzięki znajoma twarzo :cry2:

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Opublikowano

no cóż... trzeba znaleźć nową, fajną miejscówkę z super gospodarzami na zloty z3 :cry: echh...

 

 

Gratuluję zakupu :) wygląda super :)

Aga jakoś się pogodziła ze zmianą czy macie ciche dni? :)

Opublikowano
no cóż... trzeba znaleźć nową, fajną miejscówkę z super gospodarzami na zloty z3 :cry: echh...

 

sadze ze po ostatnim spocie gdzie goscinie pojawila sie E46 to teraz tez wsrod Z3 bedzie pojawiac sie Z4 bez zadnych problemow, co wcale nie oznacza ze nie mozemy troche Świstarowi podokuczac ;)

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Opublikowano
Szpaner wiejski!

hahaha, tylko na tyle cię stac? rewelacyjna wypowiedź, godna krawaciarza :cool2: :cool2: :cool2: :mad2:

 

:norty: :norty: Szpaner! Szpaner! :norty: :norty:

Opublikowano
  • Autor
no cóż... trzeba znaleźć nową, fajną miejscówkę z super gospodarzami na zloty z3 :cry: echh...

 

 

Gratuluję zakupu :) wygląda super :)

Aga jakoś się pogodziła ze zmianą czy macie ciche dni? :)

nigdy nie mamy cichych dni, a co do spotu to jak przyjedziecie to z4 bedzie w garazu stala :cool2:

ooooooooo wania, jaki ty fajny :mrgreen:

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Opublikowano

masz przerąbane swistar, sąsiedzi przestaną Ci mówić dzień dobry itd. :norty:

podoba mi się ten wzór felg, no ale chrom... :nienie:

 

mam nadzieję, że na kolejny spot dotrę i to już też z z4 to może będzie Ci raźniej :mrgreen:

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Opublikowano

auto to nic ale jaki zajebisty spojler :mrgreen:

 

a to nie bylo tylko dla posiadaczu 2.0 i 2.2 na podniesienie "ego"? ;)

 

do 2.2 nie ma bo gdyby było to już by u mnie było :twisted:

Opublikowano
auto to nic ale jaki [bAD] spojler :mrgreen:

 

 

chyba ten sam co u Ciebie? :norty: :dance:

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Opublikowano

Widze auto w sam raz na wies ...chromowane felgi, szpoiler na klapie, z przodu biale kier. a z tylu pomarancze robia swoje :norty: .

 

A tak na serio to mam nadzieje ze felgi zmienisz, kierunki do reszty wybielisz i bedzie fajnie (jakby nie ten automat :mrgreen: ) :).

 

Szkoda ze czarna skora w srodku a nie jakas ciekawsza.

 

I maski jak jeszcze nie masz to kup czarna, bo malowana od spodu to juz nigdy nie bedzie idealnie dobrana do reszty.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Opublikowano
oj już nie dołujcie swistara, bo się jeszcze obrazi hehe :norty:
Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Opublikowano
  • Autor
fajna tylko czemu tak duzo za uszkodzoną?:)

oj, bo ja lubię przepłacać :mrgreen:

ale "pali-jeździ" :norty:

Widze auto w sam raz na wies ...chromowane felgi, szpoiler na klapie, z przodu biale kier. a z tylu pomarancze robia swoje :norty: .

 

A tak na serio to mam nadzieje ze felgi zmienisz, kierunki do reszty wybielisz i bedzie fajnie (jakby nie ten automat :mrgreen: ) :).

 

Szkoda ze czarna skora w srodku a nie jakas ciekawsza.

 

I maski jak jeszcze nie masz to kup czarna, bo malowana od spodu to juz nigdy nie bedzie idealnie dobrana do reszty.

wszystko się z czasem doszlifuje piotrasku :cool2:

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Opublikowano
  • Autor

ale "pali-jeździ"

moja tez, tylko 5lat mlodsza:)

hihi, kozak :norty:

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.